WYSYŁKA

Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski lub za granicę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

Koszt dostawy:

  • wysyłka gratis - koszt wysyłki na terenie Polski przy zamówieniach od 861 zł brutto (700 zł netto).
  • wysyłka płatna
    • koszt wysyłki 30,75 zł brutto (25 zł netto) na terenie Polski przy zamówieniach od 246 zł brutto (200 zł netto) do 861 zł brutto (700 zł netto)
    • za granice Polski (według stawki firmy kurierskiej)

1. Towar wysyłamy po potwierdzeniu zamówienia, maksymalnie do 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem. Wyjątkiem są dni wolne od pracy oraz święta. Klient jest zawsze informowany o przyjęciu zamówienia oraz wysłaniu przesyłki.
2. Zakupione towary są dostarczone pod adres wskazany na zamówieniu.
3. Sklep nie ponosi odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełniony formularz zamówienia, w wyniku którego przesyłka nie dotarła do Klienta. Klient ponosi w takim przypadku dodatkowe koszty przesyłki.
4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku braku część towarów objętych zamówieniem klient będzie niezwłocznie informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji.
5. W wyjątkowych okolicznościach mogąc ulec ziemnie koszty przesyłki, Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.
6. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.
7. W przypadku gdy przesyłka jest uszkodzona, należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Przyjęcie przez Klienta przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego.

PŁATNOŚCI

Dostępne formy płatności:

  • przy odbiorze w sklepie - należność płatna w sklepie,
  • za pobraniem - należność pobiera kurier,
  • przelew bankowy - na konto złotówkowe. W tym przypadku czas realizacji zamówienia liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Dane do przelewu:
Jordan S.C
Al. Wojska polskiego 1
42-200 Częstochowa
Numer konta: 63 1050 1142 1000 0090 7349 4891
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL 63 1050 1142 1000 0090 7349 4891
Nazwa banku: ING Bank
W tytule proszę wpisać numer zamówienia
(Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres mailowy: sklep@versoli.pl)