Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

close

Komin męski

Komin męski hurtownia online

Hurtownia online kominy męskie. Komin męski to funkcjonalny, stylowy i wpisujący się w najnowsze trendy dodatek, który powinien posiadać każdy nowoczesny mężczyzna. Jeżeli Twoje jedyne skojarzenie, po usłyszeniu hasła „komin”, prowadzi do pionowej konstrukcji budowlanej odprowadzającej spaliny, musimy wyprowadzić Cię z błędu. Czym jest komin męski? To nic innego jak specyficzny rodzaj szalika, którego celem jest ochrona przed zimnem.

Pewnie w tym momencie zastanawiasz się, co kryje się pod pojęciem „specyficzny”. Otóż komin męski to szal, którego końce są ze sobą zszyte. Tym samym zakładając go nie zawiązujemy komina wokół szyi, ale wkładamy przez głowę. Jeżeli model, jakim dysponujemy, jest większego rozmiaru, możemy zawinąć komin dwukrotnie. Dzięki przylegającemu do skóry materiałowi zyskamy jeszcze większą ochronę przed chłodem, bądź mrozem oraz uczucie przyjemnego ciepła.

Versoli.pl to hurtownia online z kominami męskimi. Oferujemy szeroki wybór produktów w hurtowych ilościach i najlepszych cenach. Oferujemy produkty prosto od producenta.

Brak wyników.

Przepraszamy za niedogodności.