Portfele damskie

Hurtownia portfeli damskich

Hurtownia portfeli damskich Versoli.pl. Posiadamy bardzo duży wybór portfeli dla kobiet. Szukasz hurtowni w której możesz zakupić wysokiej jakości portfele, które będą rozchwytywane przez Twoje klientki? Doskonale trafiłeś! W Versoli.pl posiadamy portfele damskie w różnych kształtach, kolorach i wzorach, które cieszą się ogromną popularnością wśród Pań.

Sprzedajemy nasze produktu w hurcie, a dzięki temu, że importujemy je bezpośrednio od producentów możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. Złóż zamówienie na stronie Versoli.pl.

Portfele damskie Versoli.pl – co je wyróżnia?

Mocnym atutem wszystkich naszych portfeli damskich jest solidny, gruby zamek, który gwarantuje utrzymanie pieniędzy w jednym miejscu. Oprócz nadruku z Marylin Monroe można znaleźć także postacie stylizowane na mangowy styl, czyli wzięty rodem z japońskich komiksów. Także fani zwierząt i różnych miast mogą liczyć na bogatą ofertę. Należy pamiętać, że niektóre z tych modeli portfeli dla kobiet są dostępne w wersji dużej i małej, co w przypadku przygotowywania prezentu dla matki i córki jest naprawdę ciekawym pomysłem godnym polecenia. Dla tradycjonalistek można polecić portfele dla pań w jednym kolorze.

Spośród wielu propozycji nasza wyróżnia się tym, że mamy do wyboru co najmniej sześć portfeli z tego samego modelu. Dzięki temu bez problemu dopasujemy dany model pod konkretną wizję kobiety. Jednokolorowe portfele damskie zawierają w sobie dodatkowe elementy, które upiększają prosty krój produktu. Jest to zabieg nie tylko służący polepszeniu wyglądu produktu, ale także ochronienie go przed uszkodzeniami mechanicznymi – zamontowane na brzegach metalowe ramki mają za zadanie ochronić portfel przed niszczeniem.

Podobnie jest w przypadku uchwytu produktu – zamykanie na zatrzask. Tam, gdzie najczęściej pociąga się za otwarcie dodano metalowa blaszką, dzięki czemu produkt nie odbarwi się w tym miejscu ani się nie zniszczy.

Portfele damskie hurt w atrakcyjnych cenach

Portfele damskie z Versoli.pl cechuje przede wszystkim bardzo atrakcyjna cena i wysoka jakość. Posiadamy produkty prosto od producentów. Każdy portfel jest przez nas weryfikowany pod kątem jakości i wykonania. Portfele damskie to nieodłączny element każdej kobiety, dlatego są one bardzo popularne i bardzo szybko się sprzedają.

Jesteśmy hurtownią z wieloletnim doświadczeniem, a nasi specjaliści chętnie podzielą się wiedzą na temat portfeli damskich i doradzą, który produkt wybrać do swojego sklepu. Zapraszamy do zakupów portfeli dla kobiet przez naszą stronę.