Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

close

Czapki

Hurtownia czapek

Hurtownia czapek online Versoli.pl – wybierz produkty prosto od producenta. Oprócz kapeluszy, to czapki są ważnym okryciem głowy. Chronią przed słońcem i gorącem, a ich dodatkowym atutem jest wygląd – odpowiednio dobrana czapka może zupełnie zmienić stylizację.

W zimie zakładamy czapki, by ukryć uszy i głowę przed wiatrem i zimnem, a w lato daszek zabezpiecza oczy i głowę przed promieniami UV. Jako hurtownia czapek w Wólce Kosowskiej posiadamy także ofertę dla dzieci.

Liczba produktów: 85
Kategorie
Kolor
Marka

Czapki z Wólki Kosowskiej

Firma Versoli.pl ma do zaoferowania czapki dla każdego. W naszej ofercie znajduje się nawet czapka stylizowana na kapitańską. Posiada napis „kapitan” oraz naszywkę ze sterem statku przypominającą styl morski. Jest wykonana z dobrego materiału i obszyta gumową tasiemką, by można ją było dopasować zarówno do męskiej jak i damskiej głowy.

Moda na czapki z daszkiem została zapoczątkowana w teledyskach hip-hopowych. Różnorodność czapek dostępnych w hurtowni Versoli.pl jest tak duża, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Marka nawiązuje do casualowego stylu ulicznego, sportowego. Czapki są kolorowe, a hurtownia nie ogranicza się tylko do gładkich materiałów. Wśród oferty można znaleźć czapki dziecięce, które wyróżnia trójwymiarowość.

Napisy w 3D wykonane są z naszywek prasowanych oraz m.in. tkanin podobnych do tzw. misia. Przyjemny w dotyku materiał o kolorowych napisach zdecydowanie zostanie zauważony na ulicy.

Hurtownia czapek z Wólki Kosowskiej

Hurtownia czapek z Wólki Kosowskiej – Versoli.pl. Prócz tzw. unisexów, czyli czapek nie przypisanych do konkretnej płci, Versoli.pl specjalizuje się również w sprzedaży hurtowej okryć głowy dla kobiet i dzieci. W przypadku tej drugiej grupy warto zainteresować się kombinacją kolorystyczną, jaką proponuje hurtownia przy sprzedaży w hurcie. Każdy model czapki dostępny jest w miksie kolorów, co daje ogromne możliwości.

Barwy uniwersalne, bardziej chłopięce lub dziewczęce to już nie problem, gdy dziecku spodoba się konkretny model czapki z daszkiem. Ciekawe wzory, gwarancja dobrej jakości produktów i stały element uniwersalności dopasowania się do każdego to mocne atuty produktów naszej hurtowni czapek Versoli.pl w Wólce Kosowskiej. Warto skorzystać z naszej oferty – zwłaszcza, że czapka sprawdzi się nie tylko w upalne dni, ale także jesienią przy wietrze czy opadach.

Daszek czapek jest elastyczny, więc można go regulować według własnych potrzeb. Czcionka napisów na czapkach jest stylizowana na młodzieżową, hip-hopową. Jest wyraźna i estetyczna, a jednocześnie nie „od linijki”, co dodaje uroku.