Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

close

Brelkoki hurtownia to nasz konik! W hurtowni Versoli znajdziesz szeroki wybór stylowych breloków do kluczy w atrakcyjnych cenach hurtowych. Mamy modele dla klientów w każdym wieku.

W naszej obszernej ofercie posiadamy breloki metalowe, skórzane, silikonowe, z tworzyw sztucznych i innych materiałów. Są wśród nich eleganckie breloki ze stali nierdzewnej, drewniane z grawerunkiem oraz wesołe breloki z wizerunkami postaci z bajek. Jest też wiele modeli tematycznych, np. sportowych.

Dzięki współpracy z producentami mamy dostęp do szerokiego asortymentu breloków reklamowych z nadrukami logo. To świetna propozycja gadżetu promocyjnego dla firm. Oferujemy nadruki w dowolnych kolorach, także na metalowych brelokach.

Pracujemy bezpośrednio z sprawdzonymi dostawcami, aby zaoferować Państwu breloki hurtowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Przy dużych ilościach obowiązują atrakcyjne rabaty.

Stawiamy na wysoką jakość, stylowy design i różnorodność. Chętnie doradzimy przy doborze modeli breloków, które będą się dobrze sprzedawać w danym sklepie. Liczymy, że nasza oferta hurtowa breloków przypadnie Państwu do gustu.

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe. Oferujemy szybką realizację dużych zamówień oraz wysyłkę już następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Rozszerz asortyment swojego sklepu o atrakcyjne breloki w korzystnych cenach hurtowych. To poszukiwany produkt, który znajdzie wielu nabywców. Czekamy na kontakt!