Worki na buty

Hurtownia online worki szkolne

Jako Versoli.pl jesteśmy hurtownią online oferującą worki szkolne, które wciąż cieszą się dużą popularnością w wielu polskich szkołach. Zapraszamy do zakupów hurtowych.

Nasze worki szkolne zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu masz gwarancje, że spełnią wymagania wszystkich klientów i będą służyć przez długi czas nie jednemu uczniowi.

Liczba produktów: 51

Aktywne filtry:

Worki szkolne – oferta hurtowni

Każdy z worków z powodzeniem zmieści strój na wychowanie fizyczne, inne przydatne drobiazgi, a nawet śniadanie zapakowane do szczelnych pudełek. Dzięki zastosowaniu systemu regulowanych sznurków można użyć worków szkolnych do różnych celów – od torby do ręki, na plecaku na ramię kończąc. Bardzo atrakcyjną opcją w ofercie worków szkolnych z hurtowni w Wólce Kosowskiej jest dostępność konkretnych modeli w różnych wzorach – na przykład seria zwierzęca z kotami i lisami lub set ananasów i flamingów w dowolnej konfiguracji. Połączenia kolorystyczne są żywe, piękne i zachęcają do użycia worka poza murami szkolnymi.

Wszystkie worki Versoli.pl dostępne są w atrakcyjnych cenach. Nasza firma nie zapomniała także o tych, którzy preferują spokojniejsze, delikatniejsze, ale nadal modne wzory. Możemy zaoferować worek w kotwice, drobne łapki, wąsy, motyle, kwiaty czy usta. Wśród worków szkolnych Versoli.pl na uwagę zasługuje szczególnie jeden z modeli. Tym, co wyróżnia go od innych, jest kieszonka, która znajduje się z przodu. Dodatkowo nie jest ona tylko otwartą kieszenią, a posiada zamek, dzięki czemu pierwotne znaczenie worka na buty zostaje rozszerzone – hurtownia wyszła naprzeciw potrzebom konsumentów. Dzięki temu modelowi dzieci mogą bez obaw schować do worka zarówno telefon, śniadanie, drobiazgi i buty, nie musząc martwić się o zgniecenie jedzenia, czy stłuczenie szybki.

Warto zwrócić uwagę na wykończenia niektórych worków – mają skórzane rogi i nieco grubsze sznurki. To bardzo praktyczne wyjście. Dzięki niemu worki są bardziej stabilne i można w nich przechowywać także książki. Dodatkowym atutem są zabawne napisy i nadruki z cieszącymi się zainteresowaniem sowami i flamingami.

Wólka Kosowska – worek na buty

Podstawową funkcją worków jest przechowywanie w nich butów na zmianę. Jednak niejeden przypadek zmiany mody na przestrzeni lat pokazał, że potrzeba jest matką wynalazków. Wakacyjne, ciekawe wzory zachęcają do tego, by po ostatnim dzwonku szkolnym nie chować worków na buty w kąt, tylko zabrać je na wakacje. Przecież prócz kremów ochronnych, okularów przeciwsłonecznych i stroju kąpielowego spokojnie zmieści się tam to, do czego worek jest przeznaczony, czyli klapki lub japonki.

Opłaca się być otwartym na nowe pomysły. Warte uwagi jest to, że worki szkolne z naszej hurtowni w Versoli.pl są produkowane w taki sposób, by były wielozadaniowe – co przy atrakcyjnej cenie zachęca do zakupu hurtowego.