Portfel damski mały

Hurtownia portfeli damskich małych

Portfel damski mały to odpowiedź na potrzeby kobiet. Damski mały portfel to wyjątkowy dodatek, który znajduje swoje miejsce w każdej torebce – zarówno wielkiej shopperce, jak i niewielkiej torebki typu crossbody. To jeden z tych produktów, który cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli sklepów zamawiających u nas towar. Nieskromnie możemy wspomnieć, że współpracujemy ze sklepami działającymi w całym kraju.

Portfel mały damski to obecnie już nie tylko dodatek, w którym przechowujemy swoje pieniądze, karty płatnicze i członkowskie. Podobnie jak wiele innych akcesoriów, również i portfel stał się stylowym dodatkiem, który podkreśla styl swojej właścicielki i wyraża jej osobowość. Zaproponuj swoim klientkom najnowsze portfele damskie i spraw, by były na czasie.

Liczba produktów: 24

Filtruj według

Kolor

Aktywne filtry:

Mały portfel damski – jaki wybrać?

Mały portfel damski – jaki wybrać? Żyjemy w czasach, kiedy ilość produktów dostępnych na rynku może przytłaczać. Chociaż występująca różnorodność portfeli to niewątpliwa zaleta, tak ogrom opcji może rodzić szereg pytań. Jaki mały damski portfel wybrać? Modele dostępne w sklepach różnią się między sobą fasonami, kolorystyką, detalami, obecnością suwaka, liczbą kieszonek czy przegródek przeznaczonych na karty i dokumenty. To jaki wariant wybierze Twoja klientka, zależy wyłącznie od niej i jej potrzeb. Dlatego warto mieć w swojej ofercie wiele różnych modeli. Co klientka Twojego sklepu może rozważać przed zakupem?

Na pewno będzie chciała przyjrzeć się surowcom, z jakich wykonywane są damskie małe portfele. Do ich produkcji używa się różnych materiałów. Największą odporność na mechaniczne uszkodzenia wykazują portfele wykonane ze skóry i zamszu. Są one jednak o wiele droższe, niż dostępne na rynku modele stworzone ze skóry ekologicznej lub materiału tekstylnego. Pomimo tego, że ten rodzaj materiału cechuje się znacznie mniejszą trwałością, tak stworzonym z niego damskim małym portfelom nie można odmówić uroku i klasy.

Jako specjaliści związani z rynkiem odzieżowym jesteśmy w stanie zagwarantować, że cena jaką trzeba zapłacić za oferowane przez nas produkty idzie w parze z ich jakością.

Damski portfel mały - hurtownia Wólka Kosowska

Damski portfel mały - hurtownia Wólka Kosowska obfituje w przeróżne modele małych damskich portfeli w atrakcyjnych cenach. Bogaty asortyment sprawia, że właściciele sklepów na bieżąco zamawiają różnorodne produkty, dzięki czemu ich klienci zawsze znajdą coś dla siebie. Jedni wolą stonowane kolory, inni żywe barwy? Są kobiety, które preferują modele z suwakiem i są też panie, które bez.

Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli sklepów z całego kraju. Mały portfel damski to tylko jeden z produktów, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Poza tym dużą popularnością cieszą się dodatki takie jak kapelusze, czapki oraz kominy damskie.