Portfele

Hurtownia portfeli

Hurtownia portfeli Versoli.pl. Portfel to produkt w jakim przechowujemy nie tylko pieniądze, ale też ważne dokumenty i karty. Przy wyborze portfela powinniśmy się kierować wielkością, jakością oraz wyglądem portfela. W naszej hurtowni posiadamy portfele damskie oraz portfele męskie różnej wielkości. Każdy sprzedawca z łatwością dopasuje nasze portfele do asortymentu swojego sklepu.

Jako hurtownia portfeli Versoli.pl z Wólki Kosowskiej oferujemy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Wysokiej jakości portfele z hurtowni Versoli.pl


Portfele to produkt z którym nie rozstajemy się praktycznie nigdy i który towarzyszy nam w życiu codziennym. Praktyczny portfel powinien być wykonany z wysokiej jakości materiału, mieć atrakcyjny wygląd oraz kształt. Kobiety szczególnie zwracają uwagę na wygląd portfela, dlatego każdy dbający o siebie mężczyzna powinien posiadać portfel wysokiej jakości, taki który pomieści wszystkie niezbędne dokumenty i nie zniszczy się przy pierwszej lepszej okazji.

W Versoli.pl importujemy portfele prosto od producentów. Jesteśmy hurtownią portfeli a nasze portfele charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem i atrakcyjną ceną.

Portfele dla każdego – Wólka Kosowska

W ofercie hurtowni portfeli Versoli.pl znajdują się dwie opcje – portfele dla kobiet i mężczyzn. Posiadamy szeroki wybór różnych modeli portfelów. Miłośniczki Londynu, Paryża, Marylin Monroe oraz zwierząt na pewno znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie miejsca dla kobiet preferujących klasycznie wyglądające portfele z gładkiej lub delikatnie karbowanej skóry.

Z kolei w przypadku portfeli przeznaczonych w głównej mierze dla mężczyzn hurtownia Versoli.pl przygotowała inną opcję, bardziej minimalistyczną. Kobiety wolą czerwienie i dodatkowe elementy błyszczące, więc z uwagi na minimalistyczne podejście mężczyzn „ich” modele są raczej stonowane, dopasowane bezpośrednio do praktycznej funkcji portfela.

Hurtownia portfeli z Wólki Kosowskiej wyszła także z inicjatywą pomysłu portfeli dla dzieci. Dzięki temu, że większość modeli dostępna jest w różnych wielkościach, te mniejsze kopie spokojnie mogą służyć dzieciom. Dobra jakość i solidny zamek uchronią przed wypadaniem pieniędzy. W dużych modelach można zaobserwować więcej przegródek. Kolorowe wzory i modny element w kształcie wąsa to tylko kilka z wielu opcji wyglądu portfeli dostępnych do kupna w hurcie w Versoli.pl.