Torby

Hurtownia toreb

Torby – hurtownia online oferująca wysokiej jakości torby prosto od producenta. Oferujemy zakup hurtowy toreb. Posiadamy szeroki wybór i asortyment dopasowany do potrzeb każdego klienta.

Oferujemy torby różnego rodzaju takie jak torby plażowetorby damskie i torby męskie, plecaki, worki na butyshopperki czy podręczne nerki. Posiadamy bardzo szeroki asortyment toreb i propozycje kolorystyczne. Torby Versoli.pl są lekkie i bardzo pakowne.

Hurtownia toreb wysokiej jakości

Z naszej oferty można wyróżnić dwa rodzaje toreb oraz jedną z kategorii typowo przeznaczonych do sklepu. Pierwsza to produkt, który idealnie pasuje do pracy lub szkoły. Są modele materiałowe, gumowe – z cienkimi uchwytami oraz grubymi sznurami. Jedne mają naszywki, a inne są gładkie. Elementem wyróżniającym daną torbę spośród innych modeli jest ciekawie wykończony uchwyt.

Fani morskich klimatów – a także sklepy nadmorskie słynące z turystów – mogą liczyć na torby w stylu marynarskim. Modne w sezonie letnim torby plażowe charakteryzują się dokładnymi i precyzyjnymi kwintami o różnych motywach morskich. Miłośniczki tych klimatów znajdą m.in.: torby w paski, kotwice, muszle oraz tropikalne liście i ptaki. Na wiosenny okres nasza hurtownia toreb z Wólki Kosowskiej oferuje swoje produkty w kwiaty.

Torby z hurtowni Versoli.pl po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, choć z uwagi na ich oryginalność grzechem byłoby chować je do szafy. Ze względu na bogatą ofertę kolorystyczną można dostosować torbę do warunków, w jakich będziemy ją przechowywać – na ciemniejszej nie będzie widać zbyt wielu plam, choć połączenia w postaci pasków to też dobra opcja. Skórzano-podobna torba z kieszonką z przodu jest ułatwieniem podczas większych zakupów – portfel można umieścić w przedniej przegrodzie, dzięki czemu trudno go będzie zgubić.

W ofercie naszej hurtowni znajdują się także torby, które składają się z dwóch materiałów, dzięki czemu łączą ze sobą wcześniejsze opcje, czyli dużą torbę wykonaną z materiału podobnego do sztywniejszej gumy oraz naszyty na to dodatkowy materiał z napisem. To świetna propozycja dla tych pań, które nie mogą zdecydować się na to, jaką z opcji wybrać.

Torby shopperki hurt – Wólka Kosowska

Choć to innych rodzaj toreb, nie mają sobie równych. Jako Versoli.pl dostosowujemy nasz asortyment pod wymagania klientów, o czym można się przekonać przy okazji przeglądania shopperek z napisami. Jeansowe kolory materiału w połączeniu z grubym sznurem w postaci uszu torby to świetne połączenie.

Ich inny rodzaj – z obrazkami nawiązującymi do wiosny i lata – jest bardzo dobrze nasycony kolorami. W ofercie znajduje się m.in. znany i modny motyw sowy. Wcześniejsze modele tych produktów były utrzymane w zielonych barwach z angielskimi napisami. Zapraszamy do zakupów.