Nerki / saszetki męskie

Hurtownia nerki saszetki męski - Versoli.pl! Nerki saszetki męskie są bardzo popularnym wśród panów dodatkiem. Niewiele mężczyzn chce na co dzień nosić torby czy plecaki. Taki gadżet jest świetną, bardzo wygodną alternatywą. Ponieważ zakłada się go na pasku wokół bioder, podczas noszenia ma się wolne ręce. W takiej nerce można schować najpotrzebniejsze drobiazgi, jak np. telefon, klucze, portfel czy papierosy.

Chcesz poszerzyć asortyment swojego sklepu i szukasz wysokiej jakości nerek i saszetek dla mężczyzn? Jesteśmy hurtownią z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach!

Aktywne filtry:

Nerkami saszetkami męskimi interesują się wszyscy aktywni panowie. Świetnie sprawdzają się na co dzień, np. na wyjście na zakupy, uczelnię czy spacer. Są idealne do uprawiania sportów – można z nimi biegać, ćwiczyć na siłowni, a także jeździć na rowerze, rolkach czy deskorolce. Wiele panów chętnie zabiera je również do pracy, szczególnie związanej z zajęciami fizycznymi. Niektórzy noszą je nawet na imprezach! Powrót trendów z lat 80. i 90. przyczynił się do gwałtownego wzrostu popularności takich saszetek, dlatego panowie tym bardziej szukają teraz takich nerek.


Hurtownia nerek i saszetek dla mężczyzn w Wólce Kosowskiej


Versoli to świetnie zaopatrzona hurtownia nerek i saszetek męskich w Wólce Kosowskiej, z szerokim asortymentem i dobrymi cenami. Specjalizujemy się w sprzedaży rozmaitych dodatków odzieżowych. Współpracujemy ze sklepami z całej Polski, a także innych europejskich krajów. Gwarantujemy niskie ceny oraz wysoką jakość produktów.


Jesteśmy największą hurtownią w Wólce Kosowskiej i jedną z najlepszych w Polsce. Wyróżniamy się różnorodnym asortymentem. Posiadamy w ofercie zarówno saszetki w modnym stylu nawiązującym do stylistyki lat 80./90., jak i opcje o nieco bardziej stonowanym designie. Proponujemy warianty w naprawdę różnym guście. Nasze wzory bardzo podobają się mężczyznom, dlatego chętnie je kupują i noszą. Oferujemy duży wybór kolorów, wzorów, rozmiarów, a także fasonów. Oprócz typowych nerek zakładanych w pasie posiadamy także te przeznaczone do noszenia na plecach/klatce piersiowej, czyli tzw. kołczany.


Saszetki męskie Wólka Kosowska


Nerki saszetki męskie Wólka Kosowska wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Oferujemy produkty uszyte z rozmaitych materiałów syntetycznych i naturalnych. Wszystkie są wyjątkowo odporne, dlatego świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Każdy model posiada wygodny, regulowany pasek oraz wytrzymałe zapięcie. Suwaki nie zacinają się ani nie rozchodzą. Mają wygodne, duże uchwyty. W wybranych wariantach są dodatkowo zabezpieczone warstwą materiału. Wiele z naszych modeli posiada dodatkowe kieszenie.


Szeroki wybór nerek saszetek męskich Wólka Kosowska zadowoli panów w każdym wieku, o różnym guście. Proponujemy pojemne, wytrzymałe nerki, które spełniają wszystkie oczekiwania. Są popularne zarówno wśród modnej młodzieży, jak i dojrzałych mężczyzn. W ostatnich latach szczególnie dobrze się sprzedają, dlatego warto je mieć w swoim asortymencie!


Potrzebne Ci dodatkowe informacje? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń na numer: +48 517 485 450 lub wyślij wiadomość mailową na adres: sklep@versoli.pl!