Kapelusze

Hurtownia kapeluszy

Hurtownia kapelusze online – Versoli.pl. Posiadamy szerokie wybór kapeluszy sprzedawanych w hurcie. Kapelusze to nakrycie głowy które łączy w sobie klasykę i elegancję. Podczas upalnych dni kapelusze będą doskonałym produktem zakładanym na głowę który uchroni przed mocnym słońcem.

Jako Versoli.pl oferujemy szeroki wybór kapeluszy. Jesteśmy hurtownią która importuje towary bezpośrednio od producentów dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą możliwą cenę.

Kapelusze z Versoli.pl dla każdego

W naszej hurtowni kapeluszy Versoli.pl znaleźć można wiele kształtów kapeluszy. Warto poświęcić chwilę na fakt, że dobierając kapelusz powinno zwracać się uwagę na sylwetkę, stylizację i kształt twarzy. Osobom o zaokrąglonej buzi można zaproponować modele kapeluszy z niewielkim rondem, które są ścięte u góry.

Przy nieco kwadratowym lub trójkątnym kształcie twarzy warto skupić się na kapeluszach o miękkich rondach i zaokrąglonych główkach. Z kolei do owalnej buzi pasuje każdy rodzaj nakrycia głowy. Możliwość hurtowego zakupu, jaki zapewnia Versoli.pl, pozwoli uniknąć braków, a szeroki wachlarz różnorodnych rodzajów kapeluszy ubogaconych dodatkami przyciągnie wzrok niejednej osoby.

Wólka Kosowska – kapelusze na każdą stylizację

Trzeba przyznać, że nałożenie na głowę kapelusza może sprawić, że najbardziej prosty strój zmieni się w oryginalną stylizację. Najczęściej wybieranym jest model feroda, który jest dostępny w wersji materiału słomkowego. Będzie pasował zarówno na festiwale, koncerty rockowe, a także do casualowych koszulek i jeansów. Na lato świetną ofertą od naszej hurtowni Versoli.pl z Wólki Kosowskiej jest kapelusz z szerokim rondem. Sprawdzi się na plażę i długie wycieczki za miasto. Miękka, lekka tkanina pozwoli przetrwać największe upały. Piękne prezentuje się w połączeniu ze zwiewną sukienką w stylu boho.

Wśród produktów Versoli.pl można wyróżnić plecione kapelusze z naszywkami odpowiadającymi tematyce morskiej. Godne polecenia są także kapelusze stylizowane na słynne okrycia głowy Michaela Jacksona. Są doskonałym przykładem sprzedaży hurtowej, gdyż fanów tego stylu jest wielu, a kapelusze sprawdzą się nie tylko na polu codziennym, ale też w wielu różnych zawodach, np. aktor, piosenkarz. Dużym wyzwaniem jest skłonienie dziecka do założenia kapelusza. Nieco ograniczone ruchy nie zachęcają do skrywania się przed słońcem. Dlatego bardzo ciekawą opcją jest kolekcja modeli kapeluszy z dodatkami – kolorowe wzory, jaskrawe barwy, naszywki i paski.

Modne nadruki znajdą swoich zwolenników, a ładna prezencja pójdzie w parze z praktycznym zastosowaniem tego coraz bardziej docenianego nakrycia głowy. Niektóre z wyższych modeli kapeluszy z hurtowni w Versoli.pl mają materiał bardziej przewiewny – oczka plecionek są większe. Ma to na celu lepszą wentylację głowy, gdyż przy wyższych punktach kapelusza istotna jest kwestia odpowiedniego przewiewu – zbita plecionka mogłaby powodować szybkie nagrzewanie i pocenie skóry głowy.