Portfel damski średni

Hurtownia portfeli damskich średnich

Portfel damski średni, dostępny w naszej hurtowni, chociaż przez większość czasu pozostający w ukryciu, wciąż pełni rolę stylowego dodatku. Jest to gadżet, z którym kobiety tak właściwie się nie rozstają. Warto zatem zadbać o to, by posiadany przez nas model portfela, był nie tylko funkcjonalny, ale i stylowy. Odpowiednio dobrany będzie nie tylko ułatwiał przechowywanie pieniędzy, kart i dokumentów w jednym miejscu, ale również doskonale podkreśli nasza stylizację.

Jeśli prowadzisz sklep z odzieżą i dodatkami, to damskie portfele w ofercie powinny być tak zwanym „must have”. Jak wszyscy dobrze wiemy, dodatki mogą powiedzieć naprawdę wiele o swoim właścicielce. Nie inaczej rzecz się ma w przypadku średnich damskich portfeli, które potrafią wyrazić indywidualizm, podkreślić charakter, czy nawet stać się przekaźnikiem wartości, jakie wyznaje jego posiadaczka. Warto mieć na uwadze, że średni damski portfel może być również świetnym pomysłem na podarunek na przeróżne okazje.

Ucieszy on każdą kobietę. Przydatny i stylowy z pewnością znajdzie swoje miejsce w każdej damskiej torebce. Czarny lub brązowy skórzany portfel z minimalistycznym, ozdobnym elementem, skrojony w prostym stylu jest bezpieczną, uniwersalną opcją.

Liczba produktów: 21

Filtruj według

Kolor

Aktywne filtry:

Średni portfel damski – jaki wybrać?

Średni portfel damski – jaki wybrać? Damski średni portfel możemy dostać w przeróżnych kolorach i fasonach. Bogata różnorodność dostępnych na rynku produktów sprawia, że średnie damskie portfele doskonale komponują się z każdym stylem. Zobacz portfele dostępne w ofercie naszej hurtowni. Twoja klientela może zastawiać się jaki średni portfel damski wybrać? Pamiętaj, że wybór modelu jest uzależniony od kilku kwestii. Najczęściej kluczowy jest budżet. Dlatego w swoim sklepie powinieneś mieć zróżnicowane ceny portfeli.

Mogą sięgać od 50 do nawet 400 złotych. Portfele o znacznie dłuższej żywotności są z reguły wykonane ze skóry lub zamszu. Są one jednak również zdecydowanie droższe, niż modele wykonane ze skóry ekologicznej lub materiałowej tkaniny. Kobieta, która decyduje się na zakup średniego damskiego portfela, który ma posłużyć jej przez dłuższy czas, warto zainwestować w jego zakup. Wydając nieco więcej pieniędzy zyska model o zdecydowanie wyższej jakości, który posłuży jej nawet kilka lat. Kolejną kwestią konieczną do rozpatrzenia, podczas wyboru damskiego średniego portfela, jest kolorystyka.

Dlatego jako specjaliści od odzieży i dodatków podpowiadamy właścicielom sklepów jak największą różnorodność pod kątem wzorów i kolorów.

Damski portfel średni - hurtownia Wólka Kosowska

Damski portfel średni – jako hurtownia Versoli.pl doskonale rozumiemy, że upodobania kobiet są nie tylko rozmaite, ale i zmienne. Wychodzimy naprzeciw właścicielom sklepów oferując bogaty asortyment produktów, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Co więcej, dzięki temu, że importujemy damskie średnie portfele bezpośrednio od producenta, jesteśmy w stanie zaoferować je w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.