Paski

Hurtownia pasków Wólka Kosowska

Hurtownia pasków Wólka Kosowska. Paski do spodni to produkty cieszące się bardzo dużą popularnością. Ich głównym zadaniem jest podtrzymywanie spodni na biodrach, jednak pełnią również rolę elementu ozdobnego i produktu który doskonale podkreśla całą stylizację.

Jako Versoli.pl jesteśmy hurtownią pasków która oferuje szeroki wybór pasków bezpośrednio od producenta. Posiadamy produkty najwyżej jakości, które doskonale sprzedają się w całej Polsce. Zobacz naszą ofertę i dokonaj zakupów hurtowych bezpośrednio przez stronę.

Hurtownia pasków z dużym wyborem asortymentu


Duży wybór różnorodnych pasków dla mężczyzn i kobiet sprawi, że każdy sklep znajdzie produkty pasujące do asortymentu. Niepodrabialny styl pasków pozwala na stworzenie ciekawej i przyciągającej wzrok kreacji.

W  naszej ofercie znajdują się paski damskie o różnych szerokościach, ale także plecione paski, które idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie letniej stylizacji.

ABC pasków – to warto wiedzieć o paskach


Warto dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy na temat pasków. W przypadku eleganckich modeli powinny one mieć pięć dziurek, a zapinać należy je na środkową. Pasek dobieramy spójnie do reszty ubioru.

Jeżeli mężczyzna założy czarne buty, to uzupełnieniem stylizacji będzie pasek tego samego koloru. Analogicznie w przypadku innych kolorów. Do bardziej codziennych okazji można zastąpić skórzane paski innymi, np. wykonanymi z materiałów naturalnych, takich jak len, pleciona skóra czy bawełna.

W przypadku pasków z klamrą automatyczną bardzo ważny jest umiejętny dobór rozmiaru paska. Po zmierzeniu obwodu pasa należy dodać około 10 cm zapasu, aby po założeniu końcówka paska wystawała nieco poza pierwszą szlufkę. Jeżeli mowa już o klamrze – jest to najbardziej widoczny element paska. W szafie mężczyzny nie powinno zabraknąć chociaż jednego paska z klasyczną klamrą o prostokątnym kształcie. Jej brzegi mogą być delikatnie zaokrąglone, dzięki czemu sprawdzi się zarówno przy eleganckich garniturach, jak i  tych w bardziej sportowym stylu.

Kup hurtowo paski online:


Pamiętajmy także, że piękne paski są niezaprzeczalnym atutem, ale nie warto ich katować wsuwaniem w zbyt wąską szlufkę.

Ważna jest też kwestia przechowywania paska – najlepszym miejscem będzie szafa, w której pasek będzie mógł swobodnie zwisać. Zaginanie go, zwijanie „w kłębek”, czy zgniatanie na siłę nie tylko uszkodzą pasek, ale też skrócą jego żywotność.

Paski z hurtowni Versoli.pl w Wólce Kosowskiej


Jako hurtowania pasków z Wólki Kosowskiej posiadamy w swej ofercie nie tylko paski do spodni, ale także do innych części garderoby. Pewnie nie raz zdarzyła się taka sytuacja, w której w zakupionej tunice, sukience czy bluzce brakowało czegoś, co wyróżniłoby ją na tle innych.

W zależności od szerokości pasków, możemy ich użyć nawet jako ‘mini gorsetu’. Świetnie nadadzą się do płaszczy czy obszernych swetrów, co pomoże stworzyć ciekawą stylizację. Dodatków nada naszej sylwetce lekkości, gdyż pasek weźmie na siebie „ciężar” kreacji. Zapięcie paska optycznie doda kilku centymetrów wzrostu, a odejmie ich w szerokości. Pomoże to w zaakcentowaniu sylwetki i podkreśleniu jej najwyższej części.