Czy portfel to dobry prezent dla dziewczyny
Czy portfel to dobry prezent dla dziewczyny?
16 stycznia 2021
portlefe hurtownia versoli
Gdzie kupić portfele damskie? To proste! W hurtowni Versoli.pl
14 lutego 2021

Fajne portfele damskie – czym powinny się wyróżniać?

Fajne portfele damskie - czym powinny się wyróżniać

Portfele damskie, są one nie tylko sposobem na przechowywanie pieniędzy i kart płatniczych. Są również wyróżnikiem dobrego stylu, a także podkreśleniem osobowości jego właścicielki i jej wyrazem. Z tego powodu jest to tak ważny dodatek codziennego wyposażenia każdej damskiej torebki. Powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także mieć swój charakter. Poza tym portfel damski powinien cechować się również trwałością i praktycznym zastosowaniem.

Producenci proponują całą gamę portfeli, które wpisują się w przeróżne osobowości ich potencjalnych klientek jak na przykład portfel Portfel POR-YORK-L dla miłośniczek psów rasy York. Różnorodność materiałów, dostępność w wielu kolorach i krojach może powodować zawrót głowy i problem z podjęciem wyboru między klasycznym damskim portfelem czy portmonetką.

Rodzaje portfeli damskich

Rodzajów portfeli damskich jest kilka. Zaczynając od klasycznych, które mają prosty, najczęściej prostokątny kształt i zapięcie na zamek. Mogą się też zapinać na napy lub magnes. Większe mają zazwyczaj podziałkę na banknoty i karty, a także osobną kieszonkę na monety. Sportowe i młodzieżowe portfele damskie są w formie składanego na trzy części prostokąta i są najczęściej wykonane z wodoodpornych materiałów. Są bardzo kolorowe, a wewnątrz posiadają kieszonkę na banknoty i dokumenty, często także małą kieszonkę na monety. Portmonetki, czyli chyba jeden z najstarszych fasonów damskiego portfela, który jest jego małą formą służącą do przechowywania monet. W klasycznej wersji zapina się na bigiel, ale może mieć też formę saszetki lub kuferka.

Jak wybieramy?

Ważne są też preferencje i gust danej osoby, ale jedną z kluczowych kwestii wyboru jest materiał z jakiego został dany portfel wykonany. Powinien być dobrej jakości i być solidnie wykonany. Chodzi tu głównie o szwy, które powinny być wykonane nie tylko wytrzymałymi nićmi, ale również starannie i równo, aby krzywizny nie wpływały znacząco na estetykę całości. Kolejną kwestią przy wyborze idealnego portfela jest jego funkcjonalność i rozmiar. Warto zastanowić się co będziemy w nim trzymać i jak często będziemy z niego korzystać. Duży portfel jak na przykład Portfel PA-2XL to dobry wybór na co dzień, ale do małej wizytowej torebki lepiej sprawdzi się np. portmonetka. Portfel na co dzień powinien posiadać wygodne zapięcie np. na napę czy magnes albo wytrzymały suwak. Ważne, żeby portfel nie otwierał się samoistnie. Poza tym większe portfele mają również dodatkowe przegródki, miejsce na zdjęcia lub nawet lusterko.

Gdzie szukać?

Z tego względu zaopatrując swój sklep w tego typu produkty warto odwiedzić hurtownie portfeli Versoli.pl. W swojej ofercie posiada on wiele modnych nadruków dzięki czemu oferta naszego sklepu będzie zróżnicowana i pełna niesamowitych wzorów, gdzie każda nawet najbardziej wybredna Klientka. Poza tym dostępne są do sprzedaży również portfele męskie, kapelusze, szaliki, czapki zarówno damskie jak i męskie co pozwoli urozmaicić ofertę sklepu i zamówić wszystko w jednym miejscu oszczędzając czas i pieniądze.