Kolor portfela znaczenie
Kolor portfela znaczenie
18 października 2022
czerwony portfel
Czerwony portfel – co oznacza?
24 października 2022

Gdzie kupić skórzany portfel?

Gdzie kupić skórzany portfel

Portfel to ponadczasowe akcesorium, które powinno być eleganckie i porządne, gdyż z byle jakich, zaniedbanych i zniszczonych portfeli uciekają pieniądze. Najczęściej wybieramy portfele ze skóry lub z ekoskóry – te ostatnie często bardzo dobrze odwzorowują prawdziwą skórę. Pamiętaj, że dając komuś portfel w prezencie powinieneś zawsze włożyć do niego choćby grosik, by zawsze był pełen gotówki.

Na co zwrócić uwagę wybierając portfel?

Portfel ma być praktyczny i stylowy – z takim założeniem zgadza się na pewno każdy. Powinien być elegancki i mieć dużo przegródek, które pomieszczą nie tylko pieniądze, ale i dokumenty, karty płatnicze oraz bony zniżkowe do ulubionych sklepów. Wybór pada więc najczęściej na portfele skórzane, które cechują się niebywałą solidnością, szlachetnością oraz po prostu klasą. Skóra, z której najczęściej wykonuje się portfele to skóra licowa, bydlęca, cielęca, czasem także nubuk. Decydując się na portfel ze skóry masz pewność, iż będzie on służył nawet latami – trudno jest zniszczyć prawdziwą, wysokiej jakości skórę, nawet codziennie jej używając. Dość dużą popularnością cieszą się również portfele z ekoskóry. Warto poszukać takich, które wykonane są z dbałością o każdy szczegół, bardzo starannie. Ekoskóra jest bardzo miękka, przyjemna w dotyku, także elegancka. Często na portfele z ekoskóry decydują się kobiety, gdyż portfele te dostępne są w wielu ciekawych kolorach, czasem także z modnymi deseniami.

Poza materiałem, z którego wykonany jest portfel, warto także wybrać dany model biorąc pod uwagę jego wielkość, a co za tym idzie, liczbę przegródek wewnątrz. Rozmiar portfela najczęściej dobieramy pod kątem tego, gdzie zwykliśmy go nosić. W torebce czy plecaku można nosić standardowe, podłużne modele, z kolei mniejsze, kwadratowe portfele są idealne do noszenia ich w kieszeni spodni, co najczęściej jest domeną mężczyzn. Wybierz taki portfel, w którym jest odpowiednio dużo przegródek – świetnie pomieszczą one banknoty, bilon, jak i karty płatnicze, bony zakupowe, dokumenty, a także zdjęcia Twoich najbliższych, które zawsze nosi się z wielkim sentymentem.

Gdzie kupić skórzany portfel?

Największy wybór portfeli znajdziesz oczywiście w Versoli. W ofercie mamy portfele damskie raz męskie, a także dziecięce – w wielu wariantach kolorystycznych, duże i małe. Osoby lubiące ciekawe akcesoria mogą wybrać u nas portfele z ciekawymi, czasem szalonymi printami. Miłośnicy klasyki znajdą zaś u nas standardowe portfele czarne, czerwone, brązowe i wiele innych ciekawych propozycji – także stylowe portfele na telefon.