Portfel dla nastolatków
Portfel dla nastolatków
23 lipca 2022
jak wyprac czapke z daszkiem
Jak wyprać czapkę z daszkiem?
11 sierpnia 2022

Czerwony portfel – co oznacza?

Czerwony portfel - co oznacza

Kolor czerwony jest kolorem, obok którego nie da się przejść obojętnie. To jeden z najintensywniejszych kolorów, który dodatkowo budzi emocje oraz wpływa na zmysły. A jak jest z czerwonymi portfelami? Warto taki mieć?

Trochę o czerwieni…

Czerwień to kolor kojarzony z namiętnością, kobiecością, erotyzmem, krwią, siłą i…wojną. Energia, determinacja, pasja, ale i niebezpieczeństwo to także kolor czerwony. Jedni ten kolor kochają, inni go nienawidzą – nikt jednak nie przejdzie obok czerwieni obojętnie.

Czerwień przyspiesza oddech oraz bicie serca, podnosi ciśnienie krwi, a nawet może rozdrażniać. To ciepły kolor, który w palecie barw znajduje się obok żółtego i pomarańczowego, a razem tworzą kolorystykę ognia. Wiele osób uważa, iż kolor czerwony jest kolorem szczęścia – kultywuje się to zwłaszcza w Chinach, gdzie wiele świątecznych rytuałów udekorowanych jest właśnie czerwienią.

Czerwień to kobiecość. Żaden inny kolor nie pozwala czuć się kobiecie aż tak dobrze w swoim ciele jak właśnie czerwień. Kolor czerwony to także pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Co ciekawe – kobiety ubierające się w czerwień znacznie mocniej przykuwają uwagę mężczyzn i mają u nich większe powodzenie.

Czerwony portfel – warto go mieć?

Energia, odwaga i pewność siebie – te cechy zwykliśmy przypisywać czerwieni. Często wybieramy takie akcesoria, za pomocą których chcemy coś o sobie zamanifestować światu. Dodatki czerwone manifestują właśnie te wspomniane powyżej cechy.

Czerwień to kolor, który wybiera się niemal instynktownie! Warto mieć przy sobie coś czerwonego, jeśli potrzebujemy motywacji do czegoś – kolor czerwony bardzo motywację potęguje. W końcu czerwona barwa to barwa sukcesu – jeśli więc chcemy wyrazić światu, iż czujemy się spełnione i myślimy o sobie jako o kobietach sukcesu na różnych gruntach, to warto pokazać to w odpowiednio dobranych czerwonych dodatkach czy ubiorze.

Napisaliśmy już, iż czerwień symbolizuje powodzenie oraz przynosi szczęście. Z tego właśnie względu warto kupić sobie czerwony portfel. Panuje bowiem przekonanie, poparte zasadami feng shui, iż czerwone portfele realnie przyciągają bogactwo i wpływają na zwiększenie powodzenia finansowego osób, które je posiadają.

U nas, w Versoli, znajdziesz dokładnie taki portfel, o jakim marzysz. Przykładamy wagę do tego, by oferować Wam akcesoria najmodniejsze i takie, dzięki którym będzie można wyrazić swój styl. Czerwone, kobiece portfele to idealny sposób na pokazanie światu swojego uroku i zamanifestowanie pewności siebie!