Jak wyprostować czapkę z daszkiem
Jak wyprostować czapkę z daszkiem?
20 lipca 2022
Czerwony portfel - co oznacza
Czerwony portfel – co oznacza?
29 lipca 2022

Portfel dla nastolatków

Portfel dla nastolatków

Akcesorium jakim jest portfel to bardzo ważna rzecz dla każdego. Tym bardziej budzi on wiele emocji, gdy dostaje się go po raz pierwszy. Już nawet dzieci lubią posiadać swój własny portfel na kieszonkowe, w przypadku młodzieży jest to dodatek wręcz obowiązkowy. Jaki więc wybrać portfel na kilkunastoletniego chłopaka lub dla nastolatki?

Czy dziecko lub nastolatek powinny mieć własny portfel?

Zdecydowanie! Posiadanie swojego portfela oraz swojej sumy pieniędzy to bardzo ważna rzecz dla każdego – także dla młodego człowieka. Rodzice chętnie dają swoim dzieciom kieszonkowe, dlatego posiadanie swojego własnego portfela jest czymś koniecznym.

To, że dajemy swojemu synowi lub córce własne pieniądze ma całkiem sporo zalet. Przede wszystkim jest to pierwsza, domowa edukacja ekonomiczna, która pozwala dziecku poznać wartość pieniądza, a także zarządzać swoimi finansami według swoich potrzeb. Posiadanie własnego portfela uczy także dziecko najważniejszych działań matematycznych – dodawania oraz odejmowania. Taka rzecz jak kieszonkowe to także dobry sposób na naukę cierpliwości – zwłaszcza jeśli dajesz dziecku pieniążki raz w tygodniu lub raz w miesiącu, a ono zbiera je za zakup wartościowszej, droższej rzeczy. W końcu posiadanie swojego portfela oraz własnych pieniędzy to cenna nauka samodzielności oraz odpowiedzialności.

Modne portfele dla nastolatków

Nastolatkowie lubią nosić to, co jest modne i na czasie. Dlatego jeśli chcesz kupić portfel dla nastolatka, warto znać trendy. Młoda osoba bardzo dużą wagę przykłada do tego, by ubierać się zgodnie ze swoją filozofią i swoim stylem. Wszystko musi pasować – ubiór, buty, a także akcesoria.

Portfel dla nastolatka powinien być stylowy, bo tak jak nakrycie głowy, plecak czy pasek, jest on częścią wizerunku młodego człowieka. Wiele młodych osób wybiera portfele z aplikacjami, które przedstawiają ich pasje – jeśli chcesz zrobić prezent w postaci portfela nastolatkowi, warto wziąć pod uwagę ten aspekt. Młodzież lubi otaczać się kolorami, można więc postawić na portfel w żywych barwach lub skłonić się ku klasyce – zwłaszcza w przypadku starszych nastolatków. Portfele granatowe, czarne, brązowe czy czerwone absolutnie nigdy nie wyjdą z mody.

Ale portfel dla nastolatka nie powinien być jedynie świetny wizualnie, ale i praktyczny. Warto zerknąć na ilość przegródek, które pozwolą w wygodny sposób nosić przy sobie młodemu człowiekowi gotówkę, pierwszą kartę płatniczą, zdjęcie sympatii czy też bilet okresowy na autobus.

Bardzo szeroką gamę ciekawych portfeli znajdziecie w Versoli. Staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę o nowe akcesoria, być ciągle na czasie i mieć zawsze ciekawe portfele tak dla dorosłych jak i dla młodzieży.