Jak przywrócić kształt czapce
Jak przywrócić kształt czapce?
25 czerwca 2021
Nerka dla dzieci
Nerka dla dzieci – doskonałe rozwiązanie dla nastolatka
4 lipca 2021

Rodzaje portfeli damskich – jaki sprawi się najlepiej?

Rodzaje portfeli damskich

Portfele damskie są one nie tylko sposobem na przechowywanie pieniędzy i kart płatniczych. Są również wyróżnikiem dobrego stylu, a także podkreśleniem osobowości jego właścicielki, jak i modnym dodatkiem. Z tego powodu jest to tak ważny element codziennego wyposażenia każdej damskiej torebki. Powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także mieć swój charakter. Poza tym portfel damski powinien cechować się również trwałością i praktycznym zastosowaniem. Z tego względu dostępna jest cała gama portfeli, o różnych kształtach i rozmiarach.

Rodzaje portfeli damskich

Rodzajów portfeli damskich jest kilka. Zaczynając od klasycznych, które mają prosty, najczęściej prostokątny kształt i zapięcie na zamek jak Portfel PA-3XL. Mogą się też zapinać na napy lub magnes. Większe mają zazwyczaj podziałkę na banknoty i karty, a także osobną kieszonkę na monety. Tego rodzaju portfele mogą czasami swoją wielkością dorównywać piórnikom. Sportowe i młodzieżowe portfele damskie są w formie składanego na trzy części prostokąta i są najczęściej wykonane z wodoodpornych materiałów. Są bardzo kolorowe, a wewnątrz posiadają kieszonkę na banknoty i dokumenty, często także małą kieszonkę na monety. Według założenia te model powinny mieścić się w kieszeni spodni jak mały i poręczny Portfel PO-S-1. Istnieją również modele zwane kopertówkami, które swoim wyglądem przypominają kopertowe torebki. Panie bardzo często wykorzystują tego rodzaju portfele właśnie jako torebki. Portmonetki, czyli chyba jeden z najstarszych fasonów damskiego portfela, który jest jego małą formą służącą do przechowywania monet. W klasycznej wersji zapina się na bigiel, ale może mieć też formę saszetki lub kuferka. Wybór idealnego portfela powinien przede wszystkim opierać się na naszych przyzwyczajeniach i funkcjonalnościach jakie potrzebujemy. Poza tym Przy podejmowaniu decyzji warto wziąć też pod uwagę jak będziemy nosić ten portfel i czy mamy na niego dużo miejsca czy jest ono raczej ograniczone.

Gdzie szukać różnych rodzajów portfeli damskich?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni na Versoli.pl. W swojej ofercie posiadamy wiele rożnych modeli, wzorów i modnych nadruków dzięki czemu mogą Państwo znaleźć modny asortyment swojego sklepu w jednym miejscu. Poza tym dostępne są również inne akcesoria i dodatki do odzieży zarówno męskie, damskie jak i dziecięce, co pozwoli urozmaicić ofertę sklepu i zamówić wszystko w jednym miejscu oszczędzając czas i pieniądze. Poza tym to co wyróżnia naszą hurtownię to również jakość wykonania oferowanych produktów oraz zadowolenie tych, którzy już dokonali u nas zakupów.