jak wiązać chustę na twarzy
Jak wiązać chustę na twarzy?
21 listopada 2021
Jaki kapelusz do futra będzie odpowiedni
Jaki kapelusz do futra będzie odpowiedni?
10 grudnia 2021

Jak nosić szalik do płaszcza?

Jak nosić szalik do płaszcza

Szalik jest nieodłącznym elementem stylizacji szczególnie zimą, ale nie tylko. Czasami jest problematyczne jak nosić go z różnymi okryciami wierzchnimi. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju szalika, czy jest duży, czy raczej mały i wąski. Szalik powinien również dobrze komponować się z płaszczem czy kurtką, aby podkreślać jego urok i dawać ciepło. Poza tym istnieją również stylizacje, w którym to szalik jest elementem wyróżniającym.

Jak łączyć szalik z płaszczem?

Cieplejsze dni wymagają cieplejszego okrycia i dlatego wiele osób decyduje się na ponadczasowy płaszcz. Jest to okrycie, w którym każdy będzie wyglądać dobrze i elegancko. Pojawia się tutaj jednak problem jak nosić do niego szalik. Sposobów na łączenie szalika z płaszczem jest kilka. Jeśli posiada się szalik duży jak Szalik GS-5 można zarzucić go tak, by okalał szyję i luźno jego końce zwisały z przodu tak, że przypominać może cześć płaszcza. Można go również zawiązać paskiem od płaszcza, żeby stanowił swego rodzaju kamizelę, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem stylistycznym. Poza tym szalik jest na tyle elastycznym przedmiotem, że można go wiązać na wiele sposobów. Często wykorzystywany jest to tego węzeł paryski, czyli prosty i elegancki sposób wiązania szalika, który polega na złożeniu szala na pół, obwiązaniu karku i przełożeniu dwóch końców szalika przez powstałą w ten sposób pętelkę. Idealnie nadaje się do tego szalik dłuższy jak Szalik Szal-11. Poza tym istnieje również wiązanie, które dobrze może okrywać przestrzeń, którą płaszcz nie pokrywa. Należy złapać dwa końce szala w dwie ręce i owinąć dookoła szyi – opcjonalnie można te dwa końce później związać. Poza tym bardzo eleganckie jest spięcie szalika broszką zamiast zawiązywania go. Świetnie sprawdza się ta metoda z eleganckimi płaszczami, poza tym szal w tej opcji może okalać też ramiona, przez co jest cieplej.

Gdzie kupić piękny szal pasujący do płaszcza?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem najmodniejszych szali. Szeroki wybór sprawi, że znajdą Państwo odpowiedni model zarówno do płaszczy jak i do kurek, a także w wersjach bardziej eleganckich nadających się do sukienek czy ważnych spotkań biznesowych. Mnogość wyboru sprawia, że mogą Państwo dowolnie różnicować swój asortyment i tym samym szerzej trafiać w gust klientów. Oferujemy produkty najwyższej jakości, której zaufały już tysiące zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami w naszej hurtowni. Oferujemy również czapki, kapelusze, paski, torebki, maseczki na twarz, breloki, portfele i inne.