Jaki portfel dla mężczyzny
Jaki portfel dla mężczyzny?
14 maja 2022
Jaką chustę nosić na szyi
Jaką chustę nosić na szyi, by wyglądać modnie i stylowo?
4 czerwca 2022

Kominy damskie producent

Kominy damskie producent

Nie lubisz standardowych szalików i szukasz alternatywy? Zamiast szalika masz dziś ogromny wybór kominów na szyję – kominów cienkich, nieco grubszych i typowo zimowych. To świetny dodatek, który nie tylko chroni szyję przed chłodem i zimnem, ale także świetnie ożywia całą stylizację. Jakie kominy damskie są obecnie najmodniejsze?

Dlaczego komin?

Kominy to trend modowy, który coraz bardziej się umacnia. Dlaczego? przede wszystkim dlatego, iż są niewiarygodnie wygodne w noszeniu oraz mają ciekawy sportowy styl. Coraz bardziej lubimy „nosić się” na sportowo, komfortowo i na luzie. Jeśli wiesz Ty także masz taki styl, warto rozejrzeć się za ciekawym kominem, zarówno na wiosnę jak i na zimę.

Ale kominy nie muszą być jedynie sportowe. W Versoli mamy dla Was także modele o bardziej eleganckim charakterze, które świetnie prezentować się będą np. z eleganckim płaszczem. Każda z nas pewnie choć raz nie mogła uporać się z szalikiem czy z niesforną apaszką, które trudno było zawiązać tak, by wyglądało to estetycznie. Tego problemu nie ma w przypadku kominów – wystarczy założyć je przez głowę i tyle. Tak więc komin to połączenie elegancji z komfortem – wyglądamy w nim dobrze, a jednocześnie jesteśmy odpowiednio chronieni przed zimnem.

Co ważne, komin można w niektórych sytuacjach potraktować nawet jako stylową opaskę. To świadczy o tym, iż jest to dodatek bardzo uniwersalny. Zapomniałaś czapki, a wieje bardzo nieprzyjemny wiatr? Okryj szczelnie kominem uszy i przekonaj się jak bardzo jest on wielofunkcyjnym dodatkiem modowym.

Jakie kominy są najmodniejsze w sezonie 2022?

Wybór jest obecnie bardzo szeroki i bez problemu coś dla siebie znajdą wielbicielki klasycznej elegancji jak i stylu bardziej casualowo – sportowego. Tak szeroki asortyment sprawia, iż mają w swojej garderobie 2 – 3 różne kominy można stworzyć niemal nieskończoną ilość ciekawych i niepowtarzalnych stylizacji.

Sezon 2022 wciąż kultywuje klasykę, a więc kominy w jednolitych barwach i ombre, kominy w kratkę, w tradycyjne wzory, etc. Bardzo pożądanym obecnie trendem jest także kwiatowe wzornictwo. Roślinne motywy pojawiają się już od kilku sezonów na wszelkich elementach garderoby – na sukienkach, marynarkach, bluzkach, nawet na obuwiu i właśnie na dodatkach. Florystyczne motywy są najczęściej wybierane przez te panie, które pragną wyrazić w ten sposób swoją kobiecość lub dziewczęcość.

A zimą? W zimie stawiamy oczywiście na stonowane, spokojne barwy, choć w Versoli znajdziecie także bardziej wyraziste modele. Motyw reniferów Mikołaja czy motyw kwiatowy podszyty bardzo ciepłym, grubym polarem to nasze bestsellerowe propozycje na typowo zimowe, mroźne dni.