Hurtownia kapeluszy słomkowych

Kapelusz jest jednym z tych elementów garderoby, które przyciągają wzrok na ulicy i kojarzą się nieodłącznie z elegancją. Kapelusze słomkowe są obecnie jednym z najpopularniejszych elementów letnich stylizacji. Dodają one lekkości, dziewczęcego uroku i pełnią przy okazji bardzo ważną rolę ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV nie tylko skóry twarzy, ale również oczów.

Rodzaje kapeluszy słomkowych, na co warto zwracać uwagę przy wyborze kapelusza?

Rozwijający się trend i poszukiwania konsumentów sprawiły, że powstało wiele różnych modeli słomkowych kapeluszów. Dzięki temu można je w łatwy sposób dobrać do kształtu twarzy, ale należy jednocześnie pamiętać, że źle dobrany kapelusz może pogrążyć nawet najlepszą stylizację. Z tego względu dobrze jest znać obwód swojej głowy – najłatwiej go zmierzyć przy użyciu miary krawieckiej w punkcie około 1 cm nad brwiami. Następnie należy określić kształt twarzy. Do owalnego kształtu idealnie pasują te wysokie, które ją optycznie wydłużą, a do kwadratowej dobrze jest dobrać taki, który wysoko osadza się na czole, aby je wydłużyć. Poza tym dobrze jest pamiętać, że rondo kapelusza powinno być szersze od twarzy, przez co wyda się one mniejsza jak na przykład w modelu Kapelusz KAP-704. Kapelusze słomkowe te w klasycznej formie mają duże rondo często z postrzępionymi końcami. Do tej klasycznej wersji zaczęto dodawać ażurowe wzory, a także ich ronda zaczęły się zmniejszać jak w Kapelusz KAP-272. Poza tym zaczęto je ozdabiać pięknymi wstążkami przewiązanymi tuż nad rondem, dzięki czemu można je dopasować kolorystycznie do pozostałych elementów stroju.

Versoli – idealna hurtownia słomkowych kapeluszy

Najmodniejsze i najbardziej zróżnicowane modle słomkowych kapeluszy znajdą Państwo w ofercie naszej hurtowni na versoli.pl. Szeroki wybór sprawia, że dopasują Państwo asortyment do potrzeb swoich klientów. Mnogość modeli i kolorów słomkowych kapeluszy dostępnych na naszej stronie w łatwy sposób pozwala na urozmaicenie oferty sklepu i dotarcie w gust wielu klientów. W versoli.pl rozumiemy, że klient jest najważniejszy i dlatego pomagamy w szybkim składaniu zamówień i poszerzaniu asortymentu w inne dodatki takie jak portfele, torebki, szaliki i inne akcesoria, dzięki czemu mogą skupić się Państwo na swoim biznesie czekając na szybką dostawę zamówienia. Nie da się ukryć, że internetowa hurtowania słomkowych kapeluszy nie tylko oszczędza czas, ale również pieniądze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i w razie wątpliwości do kontaktu z naszymi pracownikami.

Podobne wpisy