Hurtownia kapeluszy słomkowych
Hurtownia kapeluszy słomkowych
16 września 2021
Na którym ramieniu modne nosi się torebkę
Na którym ramieniu modne nosi się torebkę?
24 września 2021

Komu pasuje czapka z daszkiem?

Komu pasuje czapka z daszkiem

Czapka z daszkiem to nieodłączny element stylizacji już od wielu sezonów. Króluje ona nie tylko latem, choć wtedy jej obecność na głowach jest bardzo duża. Chroni nie tylko przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ale również dopełnia ubiór. Jest to niemal obowiązkowy element w szafie zarówno męskiej jak i damskiej. Z tego powodu powstało wiele różnych modeli czapek z daszkiem – od klasycznej bejsbolówki po full cup – dzięki czemu można perfekcyjnie dopasować odpowiedni model do kształtu twarzy.

Dla kogo odpowiednia jest czapka z daszkiem?

Dobierając idealną czapkę z daszkiem należy wziąć pod uwagę nie tylko estetyczny wygląd, ale również to czy jest ona komfortowa. Dobrze dopasowana czapka z daszkiem wygodnie przylega do uszów i przede wszystkim nie uciska głowy w żadnym miejscu. Poza tym czubek czapki nie powinien przylegać do czubka głowy. Powinna być tam wolna przestrzeń. Cześć z daszkiem natomiast powinna przylegać do środka czoła. Dzięki temu również oczy będą chronione. Czapkę z daszkiem dobiera się również pod względem obwodu, dlatego przed wyborem najlepiej zmierzyć obwód swojej głowy. Co do doboru odpowiedniego modelu to czapka z daszkiem jest bardzo uniwersalnym elementem ubioru głowy i pasuje niemal każdemu. Oczywiście w niektórych modela poszczególne kształty twarzy będą wyglądać lepiej. Dla okrągłej twarzy odpowiedniejsze będą te bez zaokrąglonych krawędzi, aby nie potęgować tego efektu. Dla kwadratowej wprost przeciwnie – zaokrąglone elementy złagodzą rysy twarzy jak na przykład Czapka CZ-9. Dla wąskiej twarzy odpowiednia będzie Czapka CAS-1, która ma szerszy daszek i optycznie ją poszerzy.

Gdzie kupić idealną czapkę z daszkiem?

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą czapek z daszkiem na naszej stronie internetowej. Posiadamy szeroki asortyment, dzięki czemu mogą Państwo rozwinąć swoją ofertę i trafić do potencjalnych nowych klientów – posiadaczy wielu różnych kształtów twarzy. Na pewno oferta Państwa sklepu zostanie doceniona za mnogość fasonów i wzorów. W naszej hurtowni nieustannie śledzimy najnowsze trendy w branży modowej i dopasowujemy do nich nasze produkty. Na bieżąco aktualizujemy naszą stronę internetową, dzięki czemu mają Państwo gwarancje, że wybierają spośród najnowszej i najmodniejszej oferty. Poza tym w naszym sklepie znajdą Państwo również inne dodatki takie jak saszetki, torebki, nerki, paski, kapelusze i inne dzięki czemu składanie zamówień będzie szybsze. W jednym miejscu mogą zaopatrzyć Państwo swój sklep w potrzebne akcesoria i dodatki.