Torebki nerki dla dziewczynek

Torebki typu nerka wróciły już jakiś czas temu znów do modowych łask. Nic dziwnego, skoro są one bardzo wygodnym sposobem noszenia przy sobie ważnych rzeczy i przede wszystkim nie wymagają angażowania rąk. Z tego względu w bardzo prosty i naturalny sposób torebki typu nerka przeszły z mody dla dorosłych do mody dziecięcej, a obecnie stanowią świetną alternatywę dla dziecięcych plecaczków czy torebek. Nerka jest bezpiecznie i co ważne niemal niezauważalnie dla dziecka zapięta na biodrach, dzięki czemu klucze, telefon czy inne dziecięce skarby nie zostaną zagubione czy zapomniane w trakcie zabawy na zewnątrz. Z tego powodu pojawiło się wiele wzorów i modeli nerek dla dzieci.

Jaką torebkę typu nerka wybrać dla dziewczynki?

Mnogość wzorów i kolorów nerek dla dziewczynek może wprawiać w zdumienie. Dostępne są takie w zabawne motywy jak Nerka J-NER-6 czy jednokolorowe. Dzieci bardzo lubią naśladować dorosłych, więc również takie modele imitujące wzory dla dorosłych też są dostępne tylko w mniejszej rozmiarowo wersji. Przykładem może być wielokolorowa Nerka NER-NK12M. Nerka jest dobrym pomysłem dla uzupełnienia dziecięcej stylizacji, a także ze względów praktycznych czy zdrowotnych. Nie obciąża kręgosłupa i nie przeciąża jednej strony jak torebka. Jest bardzo wygodna, jeśli chodzi o uczestnictwo w dziecięcych zabawach, ponieważ nie angażuje udziału rąk. Sprawdzi się świetnie, gdy dziecko musi mieć pod ręką legitymację szkolną, bilet miesięczny, pieniądze czy telefon, a często także klucze. Wśród nerek dla dziewczynek dominuje kolorystyka różowa.

Można znaleźć również nawiązania do motywów bajkowych czy wplecenia je a strukturę nerki jak taka imitująca syreni ogon. Dzięki temu, że taki rodzaj torebki dla dziewczynek stał się tak bardzo popularny można bez problemu dopasować odpowiedni model do zainteresowań danej dziewczynki. Poza tym przy wyborze modelu dobrze jest również zwrócić uwagę na ilość przegródek i dodatkowych kieszonek, które mogą się przydać, a także na jakość wykonania, ponieważ podczas dziecięcych zabaw te słabej jakości mogą się szybko uszkodzić.

Gdzie kupić modne torebki nerki dla dziewczynek?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej internetowej hurtowni dodatków i akcesoriów do odzieży na versoli.pl. Znajdą tam Państwo szeroki wybór różnych modeli i wzorów nerek dla dziewczynek, dzięki czemu w różnorodny sposób mogą Państwo łatwo rozszerzyć swój asortyment. Poza tym posiadamy również bogaty wybór szali, chust, apaszek, toreb, pasków, czapek kapeluszy i innych akcesoriów, które na pewno zachwycą Państwa klientów.

Podobne wpisy