Stylizacje z shopper bag
Stylizacje z shopper bag
28 października 2021
Torebki nerki dla dziewczynek
Torebki nerki dla dziewczynek
17 listopada 2021

Torebka shopper – co to znaczy?

Torebka shopper – co to znaczy

Istnieje wiele humorystycznych komentarzy dotyczących pojemności damskiej torebki i jej zawartości. Podobno można znaleźć w niej wszystko. Nie bez przyczyny można twierdzić, że jest to jeden z głównych powodów, dla których shopper bag jest tak popularnym modelem damskiej torebki. Można je z łatwością rozróżnić pośród innych modeli.

Charakterystyczne cechy torebki shopper

Ten rodzaj torebki charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużym rozmiarem, który bez problemu pomieści i laptopa, i inne większe materiały. Z tego też względu najczęstszym kształtem shopper bag jest prostokąt i niezwykła prostota formy. Przykładem może być Torba TZ-2, która jest bardzo pojemna. Najczęściej tzw. Shopperka ma dwie krótkie rączki, dzięki którym można ją nosić zarówno na ramieniu jak i w ręce. Shopper bag stał się bardzo popularny i nie da się ukryć, że bardzo ułatwiło to życie wielu kobietom, które nie mogły zmieścić wszystkich potrzebnych rzeczy w mniejszy model. Istnieje wiele modeli shopper bag dzięki czemu każda jej właścicielka może znaleźć idealną torebkę dla siebie. Można za jej pomocą wyrażać swój światopogląd lub zamiłowanie do jakiegoś filmu jak na przykład Torba TA-81, która motywem nawiązuje do popularnego serialu. Shopper bag jest nie tylko praktycznym modelem ze względu na możliwość posiadania przy sobie większej ilości rzeczy, ale także doskonale sprawdzi się na zakupach – stąd też pochodzi jej nazwa. Jej główną funkcją było kiedyś przenoszenie dużej ilości zakupów ze sklepu. Dziś torebka shopper jest wykorzystywana również w klasycznych, eleganckich stylizacjach, a także tych bardziej

Gdzie kupić idealną torebkę shopper?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni akcesoriów i dodatków na Versoli.pl. Posiadamy bogatą ofertę torebek typu shopper, a także innych model. Dzięki temu trafią Państwo w gust swoich klientów i bez problemu zróżnicują Państwo ofertę swojego sklepu. W asortymencie naszej hurtowni posiadamy również szeroki wybór innych akcesoriów i dodatków jak szaliki, czapki, chustki, maseczki na twarz, portfele, torby plażowe czy saszetki również typu nerka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które ułatwia nam dostosowanie naszego asortymentu do trendów modowych. Jakości naszych produktów jest od wielu lat doceniana przez naszych stałych klientów. Działalność w Internecie pozwala nam oferować Państwu atrakcyjne ceny i bezproblemowe składanie zamówień bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to bardzo komfortowe, szybkie i wygodne rozwiązanie.