Saszetka męska
Saszetka męska – kilka rad jak ją nosić?
29 marca 2022
Jak zawiązać bandanę na nadgarstku
Jak zawiązać bandanę na nadgarstku?
17 kwietnia 2022

Przezroczyste torby na plażę

Przezroczyste torby na plażę

Słońce, plaża, odpoczynek…Chyba każdy z nas już za tym tęskni i wyczekuje pierwszych gorących i bardzo słonecznych dni. Lato to czas beztroski i radości, ale także czas, gdy możemy szaleć ze stylizacjami i bawić się modą. Moda plażowa zmienia się tak jak każda inna moda. Poza strojami kąpielowymi bardzo istotne są w niej także dodatki, dlatego dziś zastanowimy się czy warto zabrać ze sobą na plażę przezroczystą torbę na ramię.

Przezroczysta torba plażowa – hit lata

Jeśli planujesz już tegoroczne wakacje nad Bałtykiem lub w jakimś zagranicznym kurorcie, przezroczysta torba na plażę to dodatek, który zdecydowanie powinien się znaleźć na liście Twoich przedwakacyjnych zakupów. Tego typu torba prezentuje się bardzo nietuzinkowo, co zdecydowanie wyróżni Twoją stylizację na tle innych. Przezroczyste torby na plażę są bardzo uniwersalne i pasują do wielu różnych stylów. Pasują także kobietom w każdym wieku, które za pomocą tego typu dodatku chcą dodać swojemu wyglądowi nuty nowoczesności i pokazać znajomość trendów w modzie.

Przezroczyste torby plażowe wyglądają niebanalnie, zwłaszcza te wykończone materiałem holograficznym. Ale poza tym, że są oryginalne, to są równocześnie bardzo praktyczne. Przezroczysta torba to koniec z poszukiwaniem czegokolwiek „na ślepo” – przez jej ścianki wszystko widać, a więc koniec z uporczywym przeszukiwaniem wnętrza torebki w poszukiwaniu drobnego przedmiotu. Ale tego typu torba na plażę ma także inne pożądane cechy. Niestraszne jej zalanie czy jakikolwiek brud – można ją wytrzeć i wyczyścić, co trwa chwile i zdecydowanie jest przez to bardziej praktyczna niż pleciony, plażowy kosz czy torba plażowa z bawełny. Jeśli jednak krępuje Cię fakt, iż wszyscy na plaży widzą zawartość Twojej torby, śmiało możesz do niej dokupić wewnętrzny organizer, w którym umieścisz wszelkie plażowe akcesoria.

Jaka powinna być torba na plażę?

Zdecydowanie pojemna. Ten, kto choć raz spędzał dzień na plaży wie, ile różnych rzeczy trzeba na nią ze sobą zabrać. Najlepiej więc sprawdzi się torba w rozmiarze XL, do której zapakujesz dosłownie wszystko. Co więc warto włożyć do torby na plażę? Zdecydowanie krem z filtrami UV, ulubioną książkę lub słuchawki, przekąski, coś do picia, okulary przeciwsłoneczne, ręcznik, klapki, etc. Jeśli jesteś mamą w torbie na plażę muszą zmieścić się także dziecięce zabawki jak chociażby foremki do piasku. Przezroczysta torba typu shopper bag sprawdzi się idealnie, jeśli tych plażowych akcesoriów musisz wziąć sporo.

W Versoli znajdziesz mnóstwo różnych toreb plażowych, także tych przezroczystych. Szukaj swojego stylu, baw się modą, a wszelkie ciekawe dodatki znajdziesz właśnie u nas!