nerka saszetka dla dzieci
Nerka saszetka dla dzieci – na co zwrócić uwagę podczas zakupów?
17 kwietnia 2021
zakupy hurtowe versoli
Wyposażenie sklepu odzieżowego – zakupy hurtowe w Versoli.pl
10 maja 2021

Saszetka na pieniądze i dokumenty – Doskonała alternatywa dla tradycyjnych toreb i torebek

nerka torebka na pieniądze

Nie od dziś wiadomo, że ważne dokumenty należy przechowywać najlepiej przy sobie szczególnie w podróży. Tutaj z pomocą przychodzi bardzo przydatny dodatek jakim jest saszetka typu nerka. Już od kilku sezonów wróciła ona do modowych łask z odmętów stylu lat 90. Współczesna nerka nie ma już nic wspólnego poprzednimi fasonami, a obecnie bardziej ze znanymi stylistami czy modowymi influencerami, którzy lansują ją jako idealny dodatek do stroju. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę rąk nie tylko podczas uprawiania sportu, ale również podczas codziennych aktywności. Nerka idealnie sprawdza się w podróży, ponieważ mamy przy sobie ważne dokumenty w bezpiecznym miejscu, a jedocześnie mamy do nich swobodny dostęp – co jest bardzo dużym ułatwieniem na przykład na lotnisku. Jest uniwersalnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

Na co zwracać uwagę przy wyborze saszetki?

Wybór saszetki powinien przede wszystkim być dostosowany do naszego gustu. Dobrze jednak wziąć pod uwagę jej funkcjonalność. Te z większą liczbą kieszonek jak model NER-R-8 doskonale sprawdzą się na festiwalach muzycznych czy koncertach, gdzie swoboda ruchów jest bardzo ważna, a jednocześnie musimy mieć przy sobie rzeczy takie jak portfel, klucze, pieniądze czy telefon. Poza tym nerka jest bardzo modnym dodatkiem do stroju. Obecnie dostępnych jest wiele fasonów i kolorów, które odzwierciedlą naszą osobowość jak na przykład NER-DZ-13. Saszetki są też bardzo dobrym wyborem przy uprawianiu sportu. Nie obciążają ramion i pozwalają na swobodną pracę rąk podczas biegu czy jazdy rowerem. Saszetki można nosić na wiele sposobów przez co nasz outfit może być jeszcze bardziej trendy.

Gdzie szukać saszetki idealnej? Sprawdź nasz sklep

Jeśli tak jak my zwracasz uwagę na jakość swoich kupowanych produktów, zapraszamy Cię do naszego sklepu online. W Versoli.pl oferujemy tylko produkty, które sami chcielibyśmy nosić. Asortyment sklepu jest na bieżąco weryfikowany pod względem aktualnych trendów. Działamy na runku już od wielu lat, a o naszym profesjonalizmie świadczą opinię wielu zadowolonych klientów. W swojej ofercie posiadamy również inne dodatki i akcesoria jak kapelusze, czapki, chusty, paski i wiele innych, dzięki czemu poszerzanie asortymentu Państwa sklepów jest jeszcze łatwiejsze i pozwala zaoszczędzić czas. Nasi pracownicy doradzają i chętnie dzielą się wiedzą o najnowszych trendach i preferencjach zakupowych klientów.

Wybierz odpowiedni model dla siebie!