Nerka dla dziewczynki
Nerka dla dziewczynki, czyli wygodna torebka na dziecięce drobiazgi
27 kwietnia 2022
Modne stylizacje z chustą na głowie
Modne stylizacje z chustą na głowie
10 maja 2022

Saszetka – idealna torebka na lato dla każdego

Saszetka - idealna torebka na lato dla każdego

Lubisz mieć najpotrzebniejsze rzeczy w zasięgu ręki na spacerze lub na wycieczce? Idealnie umożliwia to coraz bardziej popularna torba nerka, którą można nazwać także saszetką. To bardzo stylowy i praktyczny dodatek zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, a nawet dzieci. Zapnij ją w pasie lub przewieś przez ramie i wyrusz przed siebie mając przy sobie wszystko to, czego potrzebujesz.

Skąd wzięła się moda na torby – saszetki?

Czy torebka w formie nerki kojarzy Wam się z latami 90. i Stadionem Dziesięciolecia? Oczywiście, to wtedy była ona nieodłącznym wręcz elementem sprzedających tam osób, ale tamta historia zdecydowanie odeszła już w niepamięć. Historię popularnej nerki określić można dość dowcipnie „od bazaru do stylu”. Dziś jest to bardzo stylowy dodatek do miejskich, casualowych, ale i dość eleganckich stylizacji. Można śmiało powiedzieć, iż torebka nerka jest bezkonkurencyjna i sprawdza się wszędzie, będąc jednocześnie najwygodniejszą z torebek.

Do czego pasuje torebka nerka?

Można śmiało powiedzieć, iż torebki nerki pasują dziś niemal do wszystkiego. Wszystko zależy oczywiście od tego jaki model torebki wybierzemy. Torebki tego typu wykonane są najczęściej z materiału i pasują do typowo sportowych i luźnych stylizacji, lecz wśród wielu modeli można znaleźć także takie, które pasować będą nawet na biznesowe wyjście. Wszystko zależy od danej torebki i naszego zmysłu tworzenia stylizacji.

Mamy wiosnę, a lato zbliża się coraz większymi krokami. Torebka w formie nerki pasowała będzie do większości letnich sukienek oraz kombinezonów. Można ją także nosić do bluzy i do leginsów czy spodni dresowych. A może lubisz latem zaszaleć i jesteś stałą bywalczynią klubów muzycznych czy uczestniczką letnich festiwali? Nerka idealnie pasuje do szalonych, festiwalowo – koncertowych stylizacji, a dodatkowo umożliwia Ci swobodę ruchu i taniec! To taki typ torebki, dzięki któremu można łamać przeróżne konwencje i standardy i tworzyć takie stylizacje, które będą oryginalne i w 100% „Twoje”.

Versoli – największy wybór stylowych torebek nerek

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najlepszy wybór modnych nerek, przejrzyj naszą ofertę. W asortymencie Versoli dostępnych jest wiele stylowych modeli torebek nerek, które dopasować można do mnóstwa modnych, wiosenno – letnich stylizacji. Jeśli szukasz  eleganckiej torebki w formie nerki, znajdziesz u nas wiele stylowych i casualowych propozycji. A może stawiasz na coś mniej formalnego i sportowego? Takie torebki także spotkasz w naszym asortymencie! Zapraszamy!