Jak zawiązać bandanę na nadgarstku
Jak zawiązać bandanę na nadgarstku?
17 kwietnia 2022
Saszetka - idealna torebka na lato dla każdego
Saszetka – idealna torebka na lato dla każdego
3 maja 2022

Nerka dla dziewczynki, czyli wygodna torebka na dziecięce drobiazgi

Nerka dla dziewczynki

Choć w latach 90. ubiegłego stulecia nerka kojarzona była z targami i subkulturami, dziś zyskuje zupełnie nowe oblicze i stanowi jeden z najmodniejszych gadżetów. Nerki noszą nie tylko kobiety i mężczyźni, ale także jest to bardzo praktyczny dodatek dla dzieci, nie tylko na wycieczkę. Dlaczego nerki są tak funkcjonalne i jak wybrać odpowiednią torebkę tego typu dla dziewczynki?

Czym cechuje się torebka typu nerka?

Może dla wielu osób będzie to niemałym zaskoczeniem, ale historia torebek typu nerka sięga aż XVI wieku! Tak, to już wówczas za pomocą wstążki czy pasa mocowano sobie prostokątną torebkę na wszelkie najpotrzebniejsze rzeczy. Z biegiem lat stawały się one coraz bardziej zdobne, choć ich noszenie wciąż pozostawało domeną mężczyzn. Dzisiaj nerki są tak samo popularne wśród panów jak i wśród pań, a nawet u młodszych pokoleń. Swój renesans torebki typu nerka przeżywają mniej więcej od 2012 roku, kiedy to pojawiły się jako elementy garderoby na wybiegach włoskiego domu mody Moschino.

Nerka to torebka, którą nosić można przepasaną wokół bioder lub na ukos ciała. Jej główną zaletą jest jej funkcjonalność, ponieważ jej noszenie pozwala nam na całkowitą swobodę, a jednocześnie posiadanie przy sobie wszystkich niezbędnych rzeczy jak klucze, pieniądze czy telefon. To idealne rozwiązanie dla dzieci, które bawiąc się na placu zabaw, uprawiając sporty lub będąc na wycieczce potrzebują mieć wolne ręce, a jednocześnie jako rodzic wymagamy, by mieli przy sobie najpotrzebniejsze dla nich przedmioty.

Nerka – idealna torebka dla energicznej dziewczynki

Dziewczynki są dziś niezwykle żywiołowe i ciekawe świata, dlatego tak bardzo potrzebna jest im wolność i swoboda. Jako rodzic zależy nam także na bezpieczeństwie dziecka, dlatego też tak troszczymy się o to, by miało ono przy sobie najpotrzebniejsze przedmioty jak chociażby klucze do domu czy telefon. Nerka to niewielki dodatek, który sprawia, iż dziewczynka może sobie pozwolić na ciekawą stylizację, a jednocześnie wziąć ze sobie wszystko to, czego potrzebuje.

Jeśli Twoje dziecko kocha jeździć na rowerze, na rolkach, biegać, spędzać czas z przyjaciółmi na dworze, etc. torebka – nerka to zdecydowany must have. Modna nerka w ciekawy wzór to świetny prezent na urodziny lub pod choinkę tak dla kilkuletniej dziewczynki jak i dla nastolatki.

Nerka to także świetne akcesorium dla dziecka, które lubi wycieczki i zwiedzanie. To zdecydowanie obowiązkowy dodatek dla dziewczynki lubiącej górskie wyprawy na szlak i jeden z podstawowych elementów wyposażenia aktywnego i ciekawego świata dziecka.