Na którym ramieniu modne nosi się torebkę

Torebka przydaje się nie tylko jako praktyczne miejsce do przenoszenia dokumentów, portfela i innych potrzebnych przy sobie rzeczy. Jest bardzo ważnym elementem każdej damskiej stylizacji. Można nią przyciągać wzrok – jeśli dobierze się torebkę kontrastującą do stroju jak na przykład czerwona Torba TR-22 lub też dodać odpowiedniego rokowego charakteru stylizacji wybierając na przykład taką z ćwiekami. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych na rynku torebek można wybierać niezależnie od koloru, modelu czy materiału, z którego została wykonana.

Sposoby noszenia torebki

Często to jaki rodzaj torebki dopasuje się do stylizacji wpływa również na to jak będzie się ją nosić. Duże torebki mogą być noszone na wiele sposobów, podobnie jak te małe. Różni się jednak sposób. Torby z długimi uchwytami jak Torba TR-5 może być noszona na ramieniu – przewieszona lub przełożona paskiem przez klatkę piersiową. Torebki w kształcie kuferka można nosić zarówno na ramieniu jak i na przed ramieniu lub w ręce. Torebki w typie worka najczęściej noszone są przewieszone na ramieniu. Aktówki, które są zazwyczaj bardzo sztywne najlepiej nosić w ręce lub na pasku, który jest zazwyczaj do niej dołączony. To na, którym ramieniu noszona jest torebka zależy przede wszystkim od komfortu osoby, która ją nosi. Zazwyczaj jest tak, że osoby praworęczne noszą torebkę na prawym ramieniu, a osoby leworęczne na lewym. Poza tym istnieje wiele teorii na temat powiązania sposobu noszenia czy rodzaju torebki z osobowością danej osoby choć nie jest to potwierdzone w żaden sposób badaniami. Twierdzi się, że te osoby, które noszą torebkę przewieszoną przez klatkę piersiową są bardziej zamknięte w sobie, a te osoby, które noszą ją na przedramieniu są bardziej przebojowe.

Versoli – tu znajdziesz idealne torebki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni Versoli. W swoim asortymencie oprócz różnego rodzaju torebek posiadamy również szaliki, czapki, apaszki, chusty, maseczki na twarz, paski i innego rodzaju dodatki, które mogą uatrakcyjnić asortyment Państwa sklepów. Dzięki temu, że działamy głównie przez internet możemy zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne ceny, co w połączeniu z wysoką jakością produktu uczyni Państwa sklepy nie tylko najlepiej zaopatrzone, ale również z najlepszymi cenami. Na bieżąco śledzimy trendy modowe i podążamy za potrzebami klientów. Nasze długoletnie doświadczenie w branży świadczy o dużym zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci. Zaopatrując się w naszej hurtowni oszczędzają Państwo i czas, i pieniądze.

Podobne wpisy