Modne nakrycia głowy 2023
6 grudnia 2022
Modne ekotorby 2023
Modne ekotorby 2023
15 grudnia 2022

Modne czapki dziecięce 2023

Modne czapki dziecięce 2023

Każdy rodzic wie, jak istotna jest dobra czapka dla dziecka zimą. Dzięki ciepłej czapce można uniknąć wielu przeziębień i infekcji, a to zdecydowanie priorytet każdego taty oraz każdej mamy. Ale czapka dziecięca musi być i praktyczna i.. ładna. Czapka musi się dziecku podobać, dlatego podpowiemy co będzie najbardziej trendy w 2023 roku.

Na co zwracać uwagę kupując czapkę dla dziecka?

Wybór idealnej czapki wcale nie jest prosty. Czapka bowiem musi być funkcjonalna, ciepła, ale i wyglądem musi spodobać się chłopcu lub dziewczynce. W zimowej garderobie warto mieć chociaż 2 – 3 czapki na zimę – jedną na nieco cieplejsze dni, inną na czas srogich mrozów i śniegu. Czapka dla dziecka musi być dobrze dobrana do pogody i do temperatury. Dziecięcej głowy nie można ani przeziębić, ani przegrzać, dlatego warto mieć w szafie cieńszą jak i grubszą czapkę zimową. Warto także zwrócić uwagę na to, z czego jest ona wykonana, a więc na jakość materiału. Czapka dla dziecka powinna być przede wszystkim miękka i jak najdelikatniejsza dla skóry głowy dziecka. W miarę możliwości warto wybierać czapki wykonane z naturalnych materaiłów – z bawełny lub z wełny. Ważne, by czapka dla dziecka była także wygodna, a więc odpowiednio dopasowana do rozmiaru głowy. Warto zwrócić uwagę także na szwy – tych lepiej unikać, ponieważ często przeszkadzają dzieciom. Czapka powinna nie powodować alergii, a przy tym być delikatna i przyjemna w dotyku.

Jaka czapka na zimę 2023?

Pilotka, czapka z pomponem, kominiarka czy jeszcze coś innego? Moda w dziecięcych czapkach nie jest nazbyt szybko zmieniająca się, grunt, żeby było dość kolorowo oraz ciepło. Za najcieplejsze czapki zdecydowanie uznawane są tzw. pilotki, czyli czapki – uszatki. Tego rodzaju czapka sprawdzi się idealnie zwłaszcza na mroźną zimę. Świetnie nada się na stok narciarski lub na górkę z sankami. W Versoli mamy duży wybór czapek – pilotek, które sprawdzają się i dla chłopców, i dla dziewczynek. Podobnie ciepłe będą wszelkie kominiarki – je także warto wybrać z myślą o szaleństwie na śniegu. Kominiarki są obecnie bardzo modne, a dodatkowo chronią one idealnie przed zimnem zarówno głowę jak i szyję dziecka.

Dzieciaki uroczo wyglądają w kolorowych czapkach z pomponami. To zdecydowanie must have dziecięcej garderoby! Wybierając tego typu czapkę zadbaj o to, by była ona dobrze wykonana, ciepła, dopasowana do warunków panujących na dworze. Zimą warto zwrócić uwagę na to, by czapka z pomponem miała dobrze wzmocnione włókna, ciepłą podszewkę i przede wszystkim, by podobała się małemu człowiekowi.