Modne stylizacje z chustą na głowie
Modne stylizacje z chustą na głowie
10 maja 2022
Kominy damskie producent
Kominy damskie producent
14 maja 2022

Jaki portfel dla mężczyzny?

Jaki portfel dla mężczyzny

Portfele męskie to jeden z najbardziej popularnych prezentów dla mężczyzny. To takie rodzaj prezentu, który spodoba się zarówno mężowi, tacie, dziadkowi czy znajomemu, tzw. „prezent bezpieczny”, który zawsze się przyda. Ale wybór męskiego portfela wcale nie jest łatwy. Istnieją różne materiały z jakich może on być wykonany, różne rodzaje zapięć czy kolory. Jak więc wybrać idealny portfel dla mężczyzny?

Elegancki lub sportowy

Pierwsza kwestia, przed którą stoimy wybierając męski portfel to materiał z jakiego ma on być wykonany. Najczęściej wybieranymi portfelami są oczywiście te skórzane oraz wykonane z eko skóry. Bez wątpienia takie portfele są najbardziej eleganckie i uniwersalne. To, co jest ich niebywałą zaletą to fakt, iż są bardzo wytrzymałe oraz cechuje je długa żywotność. To ważne, ponieważ portfela nie wymienia się na nowy dość często. Jeśli szukamy prezentu, który będzie odpowiedni nawet dla mężczyzny, który nie jest nam nazbyt bliski (jest to np. kolega z pracy), to wybór portfela z prawdziwej skóry lub ze skóry eko będzie trafnym wyborem. Jedynymi wadami takowych portfeli jest ich podatność na zarysowania i na drobne uszkodzenia, jednakże istnieją także odpowiednie impregnaty, które pozwalają je zabezpieczyć. Skórzany portfel to atrybut każdego stylowego mężczyzny i dowód na własny styl oraz upodobanie w eleganckim designie.

Poza portfelami ze skóry i eko skóry można wybrać także portfele o dużo bardziej sportowym charakterze, a mianowicie takie wykonane z materiału. Portfel z nylonu lub z poliestru to świetny upominek dla mężczyzny kochającego bardzo sportowy tryb życia oraz dla młodego chłopaka, który już nosi ze sobą pieniądze. Takie portfele dostępne są najczęściej w wielu różnych wariantach wzorów i kolorów, więc bardzo trafnie można je dopasować do gustu obdarowywanego mężczyzny czy chłopaka. Portfele w tym stylu mają także dość ważną zaletę – otóż są odporne na zarysowania i łatwo jest je schować nawet do bardziej ciasnej kieszeni.

W Versoli znajdziesz nieograniczony wybór

Nasz cel to dążenie do tego, by w naszym asortymencie każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie, w dobrej cenie. Dlatego też oferujemy bogatą gamę portfeli damskich i męskich, w różnych stylach, rozmiarze, kolorystyce.

Zależnie od tego czego oczekuje klient, mamy modele kompaktowe jak i pojemne, które pomieszczą pieniądze, dokumenty, karty rabatowe, a nawet zdjęcia najbliższych. Wybierając portfel dla mężczyzny przyjrzyj się temu jak wygląda na co dzień jego styl życia, co ze sobą nosi, jakie ma obowiązki. Takie potrzeby bardzo często przekładają się na rodzaj portfela jaki przyda mu się najbardziej.