Jaki kapelusz dla niskiej osoby
Jaki kapelusz dla niskiej osoby?
17 marca 2021
Jaki kapelusz do kwadratowej twarzy
Jaki kapelusz do kwadratowej twarzy?
25 marca 2021

Jaki kolor portfela najczęściej wybierają kobiety?

Jaki kolor portfela najczęściej wybierają kobiety

To po dodatkach i wszelkich akcesoriach można powiedzieć najwięcej o stylu danej kobiety. Jednym z najbardziej przykuwających uwagę dodatków są portfele. Funkcjonalne elementy galanterii dobierane są zazwyczaj do ogólnego stylu ubioru jaka preferuje dana kobieta. Portfel czarny, brązowy, granatowy, a może czerwony? Sprawdźmy jakie portfele uwielbiają kobiety.

Wybierz taki portfel, jaki będzie do Ciebie pasował

Portfel to element galanterii, który całkiem sporo mówi o jego posiadaczce. Portfelu materiałowe lub te z ekoskóry noszone są najczęściej przez młode dziewczyny oraz przez kobiety lubiące nieformalny styl, często ubierające się niezobowiązująco i na sportowo. Starsze, dojrzałe kobiety, noszące się na co dzień elegancko, preferują z kolei portfele z prawdziwej skóry. Modeli i fasonów jest ogólnie w bród, dlatego czasem nie wiemy na jaki portfel się zdecydować. Postawić na design czy na funkcjonalność? Najlepiej na jedno i drugie, a świetnym przykładem portfela łączącego obie te cechy jest  model  od VERSOLI. To duży portfel, który pomieści w sobie banknoty, bilon jak i najpotrzebniejsze dokumenty, karty rabatowe oraz zdjęcia najbliższych, które zawsze lubimy mieć przy sobie. Portfel damski powinien być dopasowany do stylu danej kobiety oraz do ilości drobiazgów, które nosi ona zazwyczaj w swoim portfelu- jeśli nosimy jedynie kartę kredytową i dowód osobisty, wystarczy nam niewielki portfelik, czy nawet etui na karty. Jeśli jednak zdarza nosić nam się sporo gotówki w banknotach, wybierzmy duży portfel, w którym się one nie pogniotą, a my w momencie płacenia będziemy mogły je z portfela elegancko wyjąć.

Jaki kolor portfela preferują Polki?

Nie tylko rozmiar i ogólny fason portfela mają znaczenie, istotny jest także kolor jaki dany portfel posiada. Kolory mówią czasem więcej niż słowa i możemy przez nie zakomunikować całkiem sporo w sposób niewerbalny. Kolory, podobnie zresztą jak muzyka, wywołują odpowiednie emocje, a także skojarzenia. Apetyt na kolory jest związany ze stanem wewnętrznym, w jakim jesteśmy w danym czasie. Co ciekawe, Polki wybierają najczęściej portfele w kolorze czarnym lub czerwonym. O czym mówią nam te kolory? Portfel czerwony to portfel wybierany przez panie lubiące się wyróżnić oraz przebojowe. Z czerwonymi portfelami chodzą także kobiety dynamiczne, dążące do swoich celów, eleganckie i odważne. Propozycją portfela dla takich kobiet będzie model portfela, który wyróżnia się designem. Jeśli z kolei wybieramy portfele czarne, jest to znak, iż jesteśmy pełni bezkompromisowych zalet i wyrafinowane. Czarne portfele to portfele uniwersalne, a więc sprawdzą się dosłownie zawsze.