Jak wiązać szal na ramionach

Szal jest niewątpliwie obowiązkowym elementem jesienno-zimowych stylizacji. Jest również bardzo stylowym sposobem na zapewnienie sobie ciepła. Szalik dopełnia stylizację, a jego sposobów wiązania może być wiele, dlatego też może on wyglądać za każdym razem inaczej. Dzięki temu zarówno względy estetyczne jak i ochrona przed kapryśną pogodą i zimnem mogą być w łatwy sposób powiązane.

Sposoby wiązania szala

Sposób wiązania szala przede wszystkim będzie uwarunkowany tym jaki rodzaj szala chce się zawiązać. Inaczej nosi się ponczo szal a inaczej taki klasyczny. Gruba dzianinowa chusta jak Chusta AXD-50 pięknie będzie wyglądać zarzucona na ramiona lub przepasana wokół szyi w trójkąt. Uwidoczniony będzie wtedy jej wzór. Poza tym będzie dobrze chronić szyję przed zimnem i wiatrem. Szal typu Szalik ST-9 świetnie nadaje się jako uzupełnienie sukienki koktajlowej w zimniejsze wieczory. Wystarczy zarzucić go na ramiona lub fantazyjnie związać na klatce piersiowej. Można również dodać zdobną broszkę i spiąć przy ramionach. Ten sposób gwarantuje również to, że szal nie będzie spadać z ramion. Szalik można również nonszalancko zarzucić na jedno ramię, a drugi koniec zwisać będzie z tyłu na plecach. Dużym jesiennym szalem łatwo jest opatulić i ręce, i ramiona, i szyję dzięki czemu nada się stylizacji delikatnej niedbałości i kokieterii. Przy wiązaniu szala można wykorzystać również węzeł włoski, czyli przełożenie końców szalika przez pętlę powstałą przez złożenie go na pół.

Gdzie kupić modne chusty nie tylko na jesień?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem najmodniejszych szalików, chust apaszek damskich i męskich. Posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Łatwo będzie wybrać taki asortyment, który pozwoli Państwa klientom dopasować idealny wzór do swojej osobowości lub stylizacji. Nasze indywidualne podejście do klienta zostało docenione przez lojalne zakupy i uzupełniania asortymentu Państwa sklepów w naszej hurtowni. Przy okazji zamówienia szalików, chust czy apaszek mogą Państwo również poszerzyć swój asortyment o inne produkty dostępne w naszej ofercie takie jak torebki, nerki, plecaki, kapelusze, czapki, paski, breloki i inne. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo i czas, i pieniądze, a także jeszcze lepiej zaspokoją Państwo potrzeby modowe swoich klientów. Nasza hurtownia dodatków i akcesoriów Versoli.pl działa na rynku już od wielu lat, dlatego doskonale orientujemy się w najnowszych trendach modowych, a także potrzebach klientów.

Podobne wpisy