Damski portfel na wiosnę
Damski portfel na wiosnę
30 marca 2021
Bezpieczna saszetka na dokumenty – gdzie kupić
Bezpieczna saszetka na dokumenty – gdzie kupić?
16 kwietnia 2021

Jak nosić męską saszetkę?

Jak nosić męską saszetkę

Saszetki zwane „nerkami” znów wróciły do łask i od kilku sezonów są obecne jako modny dodatek. Nic dziwnego saszetki te są niezwykle praktyczne, dlatego cieszą się niezwykłą popularnością wśród mężczyzn i kobiet, którzy śledzą najnowsze trendy. Obecnie saszetki „nerki” prezentują się zupełnie inaczej niż kilkanaście lat, gdzie były uważane za dość tandetny dodatek. Na szczęście nerki po kilku latach zapomnienia wróciły do stylizacji i dzięki temu możemy w wygodny sposób mieć przy sobie niezbędne przedmioty. Zmienił się również jej sposób noszenia.

Saszetka zakładana na różne sposoby

Tradycyjnie saszetki tego typu zapinane są na biodrach. Jest to bardzo wygodny sposób, bo pozwala na łatwy dostęp do wszystkich schowanych tam najpotrzebniejszych rzeczy jak dokumenty, pieniądze, karty płatnicze czy telefon. Są zawsze pod ręką, a nie utrudniają ruchów. Jeśli zależy nam na dużej pojemności dobrym rozwiązaniem będzie model NER-M-11, który wyróżnia duża ilość dodatkowych kieszonek zapinanych na zamek. Poza tym zapinając saszetkę na biodrach możemy to zrobić również w odwrotny sposób, czyli tak by jej część do przechowywania znajdowała się z tyłu. Ten sposób może dobrze sprawdzić się podczas uprawiania sportów jak bieganie czy jazda na rowerze, gdzie umieszczenie jej z przodu ograniczałoby nasze ruchy. Innym bardziej zawadiackim sposobem noszenia saszetki typu nerka jest przepasanie jej przez ramię.

Taki sposób jest często pokazywany na pokazach mody i lansowany w magazynach fashion. Jest to bardzo wygodny i bezpieczny sposób na przechowywanie niezbędnych rzeczy na koncertach, gdzie szalejąc w rytm muzyki dobrze jest mieć wolne ręce, a mając wszystkie je przepasane na klatce piersiowej mamy pewność, że nikt ich nie ukradnie. Poza tym jest to również sposób czy usłyszeć telefon oraz aby mieć wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką. Ten sposób dobrze sprawdzi się również podczas uprawiania sportów. Poza tym dobrze się prezentuje na męskiej sylwetce.

Gdzie kupić męskie saszetki?

Wybór męskich saszetek jest niezwykle bogaty. Możemy wybierać wśród różnych tekstur, kształtów, kolorów i fasonów w zależności od naszych potrzeb. Od tych prostych jak model NER-30 jak i bardziej pojemnych jak NER-R-8. Warto sprawdzić ofertę Versoli.pl, gdzie dostępność równych modeli może się nie mieścić w głowie. Poza tym dostępne są różne produkty jak czapki, szaliki, torby i inne dodatki, które możemy pięknie skomponować z wybraną nerką czy innym elementem naszego stroju.