Jak wybrać EKO torbę na zakupy
Jak wybrać EKO torbę na zakupy?
11 listopada 2022
Jak wyprać czapki dziecięce
Jak wyprać czapki dziecięce?
15 listopada 2022

Jak dopasować etui do telefonu?

Jak dopasować etui do telefonu

Jaki przedmiot jest dziś dla nas nieodłącznym elementem codzienności? Oczywiście telefon! Dzwonimy, odbieramy i piszemy smsy, przeglądamy Internet i media społecznościowe, itd. – telefon to zdecydowanie nasze „okno na świat” i możliwość bycia w stałym kontakcie z bliskimi i ze znajomymi. Dziś możemy nosić swój telefon bardzo stylowo, a to dzięki coraz ciekawszym akcesoriom jak etui na to urządzenie.

Dlaczego warto nosić telefon w etui?

Istnieje całkiem sporo powodów, które mówią, iż warto nosić i chronić swój telefon w ciekawym etui. Etui na telefon może być bardzo stylowym dodatkiem, ale stanowi przede wszystkim ochronę dla urządzenia. Dzisiejsze smartfony są zazwyczaj duże i lekkie – mimo, iż są tworzone z wysokiej jakości, nowoczesnych materiałów, mogą jednak ulec uszkodzeniu, jeśli niewłaściwie je zabezpieczymy. Warto więc wyposażyć się w ciekawe stylistycznie etui po to, by ochronić najwrażliwsze komponenty, jakie posiada w swojej konstrukcji każdy telefon. Dbać trzeba zwłaszcza o wyświetlacz smartfona, który niechroniony może uleć zniszczeniu, nawet trwałemu, a przez to generować wysokie koszty naprawy.

Nawet najbardziej mocna obudowa smartfona lub wysokiej jakości szkło hartowane na jego ekranie mogą być podatne na zarysowania. To także powód, dla którego warto nosić telefon w etui niż bez. Specjalna obudowa ochroni smartfona przed jego ocieraniem się o inne przedmioty w torebce lub w kieszeni, a to wpłynie na fakt, iż będzie on dłużej prezentował się estetycznie.

Jak wybrać dobre etui?

Wybierając etui na telefon można dziś przebierać w różnych rodzajach tego typu akcesoriów. Najpopularniejszymi typami etui na telefon są kabura, kieszonka, pokrowiec, bumper lub futerał. Jeśli szukasz prawdziwie stylowej ochrony swojego telefonu, w Versoli mamy dla Ciebie kilka modeli etui, które można nosić jak mini torebkę. Etui w formie torebki z paskiem to świetny sposób na to, by chronić swój telefon, a jednocześnie mieć go przy sobie. Przewieszone przez ramię etui w formie torebki pozwala zabrać telefon wszędzie – na rower, na spacer, na randkę czy do klubu, a jednoczęśnie to sposób, by nie mieć zajętych telefonem rąk.

Wybierając etui na telefon zwracaj uwagę na to, z czego jest ono wykonane. Opcji jest całkiem dużo – można wybrać etui ze skóry lub z ekoskóry (tego typu akcesoria są najtrwalsze, stylowe i je polecamy), etui silikonowe, poliwęglanowe, gumowe, etc. Etui dobiera się także pod względem danego modelu smartfona – zgodnie z jego wielkością i odpowiednim rozmieszczeniem otworów na aparat i przyciski funkcyjne.

Jeśli szukasz eleganckich akcesoriów na telefon, zapraszamy do Versoli. Nasza oferta jest wciąż poszerzana i tworzona w oparciu o gusta stylowych i podążających za trendami Klientów.