Najmodniejsze torebki 2022
Najmodniejsze torebki 2022
16 sierpnia 2022
Jak nosić czapkę z daszkiem
Jak nosić czapkę z daszkiem? Czyli najlepsze stylizacje
24 sierpnia 2022

Jak dobierać torebki do stylizacji?

Jak dobierać torebki do stylizacji

Jako kobiety kochamy torebki! Małe, duże, shopperki, torebki kopertowe, w formie koszyków – wszystkie! Torebka to jeden z kobiecych atrybutów, akcesorium, dzięki któremu możemy dodać charakteru nawet najbardziej prostej i minimalistycznej stylizacji. Czy istnieją jakieś kryteria doboru torebki do danej stylizacji? Gdzie kupować torebki w najlepszych cenach?

Jak zestawiać torebki z ubraniem?

Wydawać by się mogło, że dobór torebki to prosta sprawa – ot, biorę to, co mi się podoba i gotowe. W rzeczywistości jednak, jeśli jesteśmy świadomi mody i praw jakimi się ona kieruje, wybór ten wcale nie jest tak oczywisty i błahy. Zależnie od tego co mamy akurat na sobie, do tego dobieramy torebkę – pod względem koloru, fasonu, stylu, ale także i pod względem materiału.

Obecnie możesz już zapomnieć o starym i dość wyświechtanym powiedzeniu, że torebka powinna pasować kolorystycznie do dodatków oraz do butów. Takie „idealne” zestawienia są mocno passe, a poza tym są one zwyczajnie dość nudne i tendencyjne. Obecnie modne są torebki w barwach klasycznych lub w szalonych kolorach. Wyraziste torebki, np. różowe, kobaltowe czy zielone, można śmiało nosić jako element ożywiający strój – w takim przypadku pamiętaj, by ubiór i buty nie były aż tak wyraziste. Warto łączyć ze sobą kolory na zasadzie kontrastów lub uzupełnień i bawić się nimi. Jeśli lubisz ubierać się w stonowaną kolorystykę (biel, beż, czerń, len, etc.) postaraj się mieć w swojej szafie 2 – 3 wyraziste kolorystycznie torebki – zobaczysz, ile frajdy sprawi Ci tworzenie nietuzinkowych stylizacji z ich użyciem.

Jeśli szukasz torebki w sklepach, sprawdź internetowe hurtownie torebek. Znajdziesz tam produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach. Wybierając torebkę warto popatrzeć na materiał z jakiego wykonane jest ubranie, w którym zamierzasz wyjść. Torebkę powinno dobierać się do materiału, z którego wykonane jest ubranie. Jeśli zakładasz zwiewną sukienkę, postaw na torebkę z lekkich, naturalnych materiałów. Jeśli zaś ubierasz się w ramoneskę z ćwiekami na koncert, skórzana torebka w rockowym stylu będzie pasowała do niej idealnie. Faktura materiału także ma znaczenie i warto dobierać torebki do ubioru także pod tym kątem. Internetowa hurtownia torebek to jedyne miejsce, gdzie z pewnością znajdziesz torebki wykonane z różnych materiałów, dzięki czemu z łatwością dobierzesz je do swojej stylizacji.

W swojej szafie, warto też mieć kilka uniwersalnych wzorów torebek, które sprawdzą się do codziennych stylizacji. W tym celu poszukaj torebek w stonowanych kolorach.