hurtownia kapeluszy

Zdaje się, iż kapelusze znów powróciły do łask i ich noszenie latem jak i zimą jest bardzo modne. Świadczą o tym tysiące kobiet, które latem noszą piękne słomkowe, letnie kapelusze, a zimą wybierają elegancką klasykę na głowie połączoną z modnym i ponadczasowym płaszczem już trenczem. Gdzie kupić modne kapelusze i co jest obecnie na topie?

Gdzie kupić fajny kapelusz?

Kapelusze dostępne są dziś niemal w każdym butiku odzieżowym – poczynając od niewielkich sklepów z odzieżą, aż po potężne sieciówki w galeriach handlowych. Wybór mamy dzięki takiej dostępności przeogromny i wystarczy przymierzyć dany model, by stwierdzić czy w kapeluszach nam do twarzy i wybrać ten najlepszy. Ale sklepy internetowe jak i te stacjonarne także muszą gdzieś kupować swój towar- najlepsze robią to w znanych i cenionych hurtowniach jak np. VERSOLI. Hurtownia kapeluszy VERSOLI to jedna z największych hurtowni posiadająca bardzo szeroki asortyment kapeluszy – od klasycznych kowbojskich modeli, przez kapelusze letnie i dziecięce na bardzo modnych kapeluszach typu jackson kończąc. A może po kapelusz do modystki?

Chyba niewiele dziś osób wie, iż tworzeniem kapeluszy zajmuje się modystka, inaczej modniarka. To dość zapomniany dziś zawód, który zajmuje się wciąż wyrobem oraz sprzedażą damskich kapeluszy- najczęściej filcowych, ale nie tylko. Miejscem pracy modystki jest zakład lub pracownia modniarska i to właśnie tam można także nabyć ręcznie robione kapelusze, najczęściej wykonywane na zamówienie, dedykowane danej osobie.

Co jest teraz modne?kapelusz-kap-800

Od kilku już sezonów obserwujemy bardzo duże powodzenie kapeluszy typu bucket hat, a mówić bardziej skrótowo takich kapeluszy, które kojarzą się z weekendowym wyjazdem na ryby. W sezonie 2020-2021 zyskuje na popularności rodzaj kapelusza, który jest do niego niezwykle podobny, a mianowicie kapelusze big brim. Podobnie jak kapelusze bucket hat, tak i te big brim mają swój rodowód jeszcze zapoczątkowany w latach 90., a teraz odświeżony i niezwykle ciekawy, wpisujący się w obecne modowe trendy. Bardzo lubimy powracać do trendów, które dla niejednego z nas były na topie w latach dzieciństwa, a lata współczesnych 30-40 latów przypadają właśnie na ten okres. Z tego właśnie w dużej mierze bierze się upodobanie mody tamtych lat i przypominanie sobie za pomocą na nowo odświeżonych dodatków o ówczesnej miłości do rodzącego się hip hopu i błogiego dzieciństwa.

Z kolei lata nie wyobrażamy sobie bez pięknych kapeluszy słomkowych lub takich wykonanych z trawy morskiej czy innych tego typu plecionek. Tak samo jest w tym roku- kochamy takie kapelusze i często chodzimy w nich po mieście jak i podczas pozamiejskich wojaży rowerowych, itp. Słomkowe kapelusze to niemal synonim lata, nie wyobrażamy sobie bez nich zagranicznych wakacji, chodzenia wąskimi i krętymi uliczkami zabytkowych miast, tworzenia ciekawych „stylówek” i spektakularnych zdjęć na Instagrama. Słomkowe kapelusze tak nas urzekają, gdyż wyglądamy w nich jakbyśmy byli wprost wyjęci z pięknych obrazów Renoire’a.

Podobne wpisy